moto hit -slovenija

sicanin

Member
dali je netko vec imao iskustva u kupnji motora iz ove firme,zanima me jedan motor i planiram dati svoj pod racun pa me zanima ako tko nesto zna nek napise
hvala!
 
jedan poznati kupoval kod njih, ostavil kaparu, poslije uplatio dostavili mu motor doma, sve kak su se dogovorili
 
Kod njih nije uracunat uvoz?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kako misliš dati svoj pod račun, :misli: šta će oni u Sloveniji sa motorom hr pločica, ili ga misle prebaciti na slovenske a to opet iziskuje dodatne troškove. Jesu li ga već procijenili i jesi li zadovoljan procjenom?
 
Samo pozitivna iskustva sa njima kaj se tice trgovine.
Motori su iz uvoza pa ima svasta. Al daju i neku garanciju.
 
geronimo43 said:
Kako misliš dati svoj pod račun, :misli: šta će oni u Sloveniji sa motorom hr pločica, ili ga misle prebaciti na slovenske a to opet iziskuje dodatne troškove. Jesu li ga već procijenili i jesi li zadovoljan procjenom?
pa i nisam bas zadovoljan procjenom al cu jos razmislit,oni bi ga prebacili na slo table tj uveli ga
 
jako profesionalna firma. Za svaku pohvalu (y)
 
geronimo43 said:
Kako misliš dati svoj pod račun, :misli: šta će oni u Sloveniji sa motorom hr pločica, ili ga misle prebaciti na slovenske a to opet iziskuje dodatne troškove. Jesu li ga već procijenili i jesi li zadovoljan procjenom?

Slovenci ne placaju uvoz,samo plate 3 % poreza od navedene cijene u kupoprodajnom ugovoru i homologaciju od cca 100 eura.
Nabijem ih...
 
RRi said:
Slovenci ne placaju uvoz,samo plate 3 % poreza od navedene cijene u kupoprodajnom ugovoru i homologaciju od cca 100 eura.
Nabijem ih...
nabijem ja nas i naše zakone, mi platimo više od toga kad kupujemo motor u hr, 5% prijepisa iziđe više od ovog što oni plaćaju :palacdolje: :palacdolje:
Obzirom da im je takav zakon , blizina Italije i nemaju baš nešto povoljnije cijene od nas
 
sicanin said:
pa i nisam bas zadovoljan procjenom al cu jos razmislit,oni bi ga prebacili na slo table tj uveli ga
Kako su ga procijenili, preko slike ili je neko pogledao motor?Šta je sa dostavom i odvozom tvog motora? Ako nije tajna o kojem se motoru radi i na koliko su ga procijenili, čisto zbog usporedbe jer i mene bi zanimala slična kobinacija
 
geronimo43 said:
Kako su ga procijenili, preko slike ili je neko pogledao motor?Šta je sa dostavom i odvozom tvog motora? Ako nije tajna o kojem se motoru radi i na koliko su ga procijenili, čisto zbog usporedbe jer i mene bi zanimala slična kobinacija
preko slika za pocetak a ja bi osobno doveo svoj motor i odveo njihov,radi se o ktm smc-r 690 2013
procijenili su ga 6 500 e
 
sicanin said:
preko slika za pocetak a ja bi osobno doveo svoj motor i odveo njihov,radi se o ktm smc-r 690 2013
procijenili su ga 6 500 e
(y)
 
sicanin said:
preko slika za pocetak a ja bi osobno doveo svoj motor i odveo njihov,radi se o ktm smc-r 690 2013
procijenili su ga 6 500 e

moraju i oni zaradit nešto... niti jedna normalna i poslovna auto kuća ili moto shop ti neće dati onu cijenu koju ti želiš... ali ako si želiš skratit muke sa prodajom to i nije loša lova...
 
po mojoj procjeni slovenci su ispred nas, pa jedno 30-ak godina ako ne i više. tri godine se vozim po sloveniji svakodnevno i u tih tri godine vidio sam tri (3) golfa dvojke. a i to su bili vjerojatno neki bosanci unutra samo sa slo tablicama. o kućama i okućnicama kod nas (pogotovo na selu) i u sloveniji bolje da i ne pričam :?
u svim statistikama se priča kako imamo zastarjeli i neispravan vozni park a ono, kad želiš uvesti golfa 5 (koji je sad već kramp) trebaš od 2-3 tisuće eura izdvojiti još 2 za državu.  :palacdolje:
 
  • Like
Reactions: diesel power
Nisu baš poznati po finim motorima.
Par puta sam bil tamo i kad sam pogledal čitavu zalihu njihovih motora, ni jedan nije bil 10/10..
Poznati su i po naknadno popravljenim karamboliranim motorima.
Nije da nekad ne naleti i koji dobar motor..( i sam sam bil vlasnik FZ1S koja je bila uvežena iz ITA od strane Moto hit i bil je stvarno lijep motor bez greške)
I onda one ciganske fore,poskidat kufere..auspuhe pa ti ih uvaljuje uz nadoplatu itd..