moto hit -slovenija

Pa kako zoveš te ciganske fore... ili kupuješ motor sa opremom ili bez opreme... jeftinije ili nešto skuplje... ,a opet ćeš morati nabavljati opremu...mislim da je tako svagdje...
 
Ciganska fora je kad je motor imal auspuh ,nosače kufera,kufere,2vizira i još nešto druge sitne opreme (prijatelj ostavil motor kod njih pod račun za drugi, isto tako znam i za druga dva motora od poznanika).
On ti fino poskida to i proda ti motor po cijeni koja bi trebala bit sa opremom pa i više i onda kad več platiš tu cijenu krene sa nuđenjem i ostale opreme po turbo cijeni🤣
 
cek, kupim auto sa dodatnim alu felgama i prodam felge zasebno a auto zasebno i onda sam cigan? mozda ja bas ne kuzim al...
 
ocito je trgovina u pitanju... os-nes... ,ope ce otici...neko kupi...
 
Jesi..
Ako kupiš auto za 6000eur..
Pokupiš dole opremu u vrijednosti 1000eur (felge itd..) a auto prodaješ za 7500eur ..jesi cigan si i klošar i svašta nešto..
Koji k.. nije jasno?
 
onda najbolje da kupim za 7k i prodam za 4 i jos nesto opreme dodam,nek se nadje :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: Paf
Ciganski je jedino stavit motor u oglas sa drugim auspuhom i ostalim djelovima, pa onda sve poskidat prije nego kupac dođe, ja takav motor nebi kupio...a sad dal ce netko kupit motor/auto za 3000e, poskidat neke stvari i onda prodavat taj motor/auto za 4000e, uopce nije ciganski...
 
kako ove cijene idu gore,poskupila nova vozila,poskupila rabljena...place isle gore 80 kn.,misljenja stvarno mogu biti svakakva...al krajnji kupac i na pijaci prolazi najskuplje...
 
  • Like
Reactions: zrakoplovac
Ja trenutno jebem u mozak dvojicu na fejsu na marketu jer znam motore koje prodaju ..... jednom je skinuto 30K km, a drugom preko 100K km .. :D

kako se zanimljivo koprcaju ... :D
 
2.2018. sam prodao Hondu za 2500€ kao 3. vl. da bi nakon 1,5 god. kod 5. vl. cijena narasla na 4500€ i predstavlja se kao 2. vl.
Idiot..
 
Nije idiot nego lovac na jelene ili je i sam jelen koji je mislio da ga kupuje od prvog vlasnika.
 
Ciganski je jedino stavit motor u oglas sa drugim auspuhom i ostalim djelovima, pa onda sve poskidat prije nego kupac dođe, ja takav motor nebi kupio...a sad dal ce netko kupit motor/auto za 3000e, poskidat neke stvari i onda prodavat taj motor/auto za 4000e, uopce nije ciganski...
to je ko da ja prodajem rsv-a koji realno ne vrijedi 3000 eura, a gore ima opreme koju sam ja kupio i koja vrijedi više od motora i ja bi to morao nekome ostaviti gore i još da me jebe zašto ima 2 crtice.....i još da mu spustim minimalno 500 eura preko telefona, da ne ispadnem međimurski cigan :mrgreen:
 
  • Wow
  • Like
Reactions: Mr.steady and Matek
2.2018. sam prodao Hondu za 2500€ kao 3. vl. da bi nakon 1,5 god. kod 5. vl. cijena narasla na 4500€ i predstavlja se kao 2. vl.
Idiot..
Zar postoji treći i više vlasnik? Kod nas svi drugi, kupili od prvog uz poseban naglasak
 
2.2018. sam prodao Hondu za 2500€ kao 3. vl. da bi nakon 1,5 god. kod 5. vl. cijena narasla na 4500€ i predstavlja se kao 2. vl.
Idiot..
Kako uopće provjeriti koliko je bilo vlasnika, kada svaki puta dobijemo novu prometnu? :unsure:
Ja sam pitao za provjeru km, pa su mi na stanici za tehnički rekli da oni zapravo nemaju opciju kako izvući to (za motore), i da mi mogu dati samo podatak sa zadnjeg tehničkog koliko je imao km motor.
 
Kako uopće provjeriti koliko je bilo vlasnika, kada svaki puta dobijemo novu prometnu? :unsure:
Ja sam pitao za provjeru km, pa su mi na stanici za tehnički rekli da oni zapravo nemaju opciju kako izvući to (za motore), i da mi mogu dati samo podatak sa zadnjeg tehničkog koliko je imao km motor.
Nikako, posebno ako je motor iz uvoza.
Osobno me to nikad nije diralo previse. Ako je motor u stanju koje me zadovoljava, nije bitno jel ga prije kupnje vozio jedan ili trojica dokle god su ga odrzavali.
Isto kao sto mi nije bitno koliko njih mi je vozilo curu prije mene. Ne mijenja nista.
 
S brojem vlasnika povećava se šansa da motor nije održavan.
Ljudi koji motor planiraju vozit jednu sezonu, nemaju razloga razmišljati o dugoročnoj dobrobiti motora.
 
Nikako, posebno ako je motor iz uvoza.
Osobno me to nikad nije diralo previse. Ako je motor u stanju koje me zadovoljava, nije bitno jel ga prije kupnje vozio jedan ili trojica dokle god su ga odrzavali.
Isto kao sto mi nije bitno koliko njih mi je vozilo curu prije mene. Ne mijenja nista.
Pa da... Uvijek mogu reći da sam drugi