Moto klub "Prnjavor 07",BiH, 1.-3.6.2012. - DOBRODOŠLI

Added to Calendar: 01-06-12, 02-06-12, 03-06-12

boro_shadow

New member
Malo informacija nije na odmet,ali neću previše.Ko je 1 bio-zna o čemu pišem!  :misli:

Moto klub "Prnjavor 07" organizuje 5.internacionalni "Bike fest"

TERMIN- je kao i svake godine 1.vikend u junu(lipanj),a ove godine je to 1. , 2. i 3. 6.,

MJESTO- na starom mjestu u sportsko-rekreacionionom centru "Borik"


INFORMACIJE-na facebook-u: http://www.facebook.com/pages/Moto-klub-PRNJAVOR-07/175225808492?ref=ts&sk=wall  ,klupski broj-0038766750727;

Ostale informacije,glede dešavanja,će biti naknadno objavljenje,ali znam da mi vjeruju bar ovi koji su bili jednom! :)
 
Ma samo ti napiši više,nikog nije od viška zabolila glava  :wink: i popravi ovu stranicu od fejsa za one koji tamo surfaju.Ipak sređeno  (y)
 
Ako se do tada poživi dolazim i dovodim minimalno 50 bikera kojima će to biti prvi puta da su gosti MK PRNJAVOR 07,po 10 za svaku godinu jer ipak je to mali jubilej(peti susreti u Prnjavoru)...
 
Sve vremenske prognoze su na strani bikera koji će početak lipnja provest na moto-susretu koji se pamti i koji se sa nestrpljenjem očekuje.Znači nakon Našica u HR karavana seli u BiH kod sada već itekako prepoznatljive ekipe MK PRNJAVOR 07.
 
Član Njegovan će idućim postom biti strogo kažnjen  8) a ostaloj ekipi želim ugodan provod  (y)
 
BEŠO - SB said:
Ako se do tada poživi dolazim i dovodim minimalno 50 bikera kojima će to biti prvi puta da su gosti MK PRNJAVOR 07,po 10 za svaku godinu jer ipak je to mali jubilej(peti susreti u Prnjavoru)...
Samo pazi na srce kad gledaš one Švedske  :LOL: za ostalo lako  :piva:
 
  Ekipa sitže, priredite piva u konzervama i janjetine ......... (y)
 
švagan said:
A ako bude pivo u bocama... :misli:
Onda uz toplu janjetinu popiješ ledenog jelena  :mrgreen: e Švagane gdje ti nestade Rajić  :roll:
 
Evo dobih novosti pa pogledajte samo što se ne vidi janjetina i piva u boci ili limenci  :misli:




Dragi naši gosti,motoristi i svi vi koji volite sve što ide uz motor,dobrodošli nam u Prnjavor,na ''BIKE FEST 2012'',5. po redu. Mi smo spremni,ne bojimo se kiše niti bilo kakvih nepogoda iz više razloga...
Navodimo neke:
- proširili smo natkriveni prostor
- proširili smo potpođeni prostor
- povećali smo broj suncobrana(kišobraba-ako bude trebalo)
- svi prilazi sa asfaltnog puta su potpođeni i spojeni sa centralnim šatorom
- povećali prostor za publiku pred binom
- nasuli zemlju i šjlunak i produžili kompletan kamp gdje je trebalo
I NAJVAŽNIJE ,SVE TO ZAVRŠILI DANAS,PA I AKO BUDE KIŠE,NEĆE NAM UOPŠTE PRAVITI PROBLEM,JER SVE ŠTO TREBA BITI NATKRIVENO I POKRIVENO NEĆE NAKISNUTI!!!
UOSTALOM, POGLEDAJTE!!!


http://www.mkprnjavor07.com/
 
Ma sve 5,ali kakav je ovo stol,mada mislim da znam dvojicu koji bi u njima mogli piti...a znaju i oni na koje mislim.
 
Ekipa iz Žepča,Mk United dolazi i nesumnjamo da će biti super.
Ako i kiša neka malo bar znam da neće biti vruće. (y)
 
gduric said:
  E koliko smo mi tamo konzervi naslagali...

a zašto nebi to ponovili danas  :LOL:
 
Kiša koja je padala na sve četiri strane svijeta pa tako i u Prnjavoru sigurno je pokvarila planove građana za dobrom zabavom ovog PETKA,malo je promijenila i organizacijski dio moto-susreta ali kiša nije poremetila raspoloženje domačina.Ovakav odnos prema gostu nije nemoguće sresti ali je sigurno jako rijetko i teško.Gotovo restoranska večera za prijatelje kluba PRNJAVOR 07,prisustvo predsjednika Bore sa svojim članovima na svakom koraku uz samo jedno pitanje-jeli sve u redu,treba li štogod?-veliki broj bikera sa svih strana od Makedonije do zemalja EU govori da je put stvaranja prijateljstava kako to rade momci iz MK PRNJAVOR 07  ispravan i takav i takve klubove u ovo ipak recesijsko vrijeme nesmijemo ispustit iz kalendara.
PETAK 01.06.2012.
-mali dio atmosfere u večernjim satima......







































image hosting adult
 
Silvio said:
a zašto nebi to ponovili danas  :LOL:



Ova slika je na startu , a tek kasnije koliko je bilo  8)




:misli: ako se nevaram jel nismo piramidu bili napravili  :mrgreen: