... MOTO KLUB "SCOOTER INSIDE" ...

sole_ri

New member
Odlukom Državne uprave RH za PGŽ danas na datum 8.5.2008. donesena je odluka i rješenje o osnivanju motokluba pod nazivom M.K SCOOTER INSIDE.
Službeni logo Kluba:
http://img25.imagevenue.com/img.php?image=69498_34534534_122_968lo.jpg

Kratki pravilnik o članstvu:
8. svibanj 2008.

Izvodom iz Statuta utvrđuje se da članom Kluba može postati osoba koja je građanin Republike Hrvatske. Također članom može postati i državljanin neke druge države sa ili bez prebivališta u RH.

Članarina iznosi 50kn i članstvo traje 365 dana od dana upisa u Registar članova koji vodi Tajnik kluba.
Član kluba u roku 7 dana dobiva člansku iskaznicu kojom se identificira u Registru ili pri ostvarivanju pogodnosti kod sponzora ili u Klubu.

Članom se prestaje biti ili dobrovoljnim istupom ili isključenjem koje nastupa odlukom predsjedništva kao i istekom članstva.
Član Kluba ne mora nužno biti i član službenog Scooter Inside foruma.
Privilegije koje se ostvaruju članstvom su velikim dijelom vezane uz sponzore,tako da će se privilegije javno iznijeti i nadopunjavati kako bude rastao broj sponzora.

U roku od 7 dana po isteku članstva član može dobrovoljno ponovno uplatiti definirani iznos te tako nastaviti članstvo u Klubu, u suprotnom se briše iz Registra te tako njegova članska iskaznica postaje nevažećom kao i samo članstvo u Klubu.

Tekstom iznad su utvrđena konačna pravila o članstvu i članovima Kluba.

Humanitarne akcije, (pozvani su svi motoristi i oni koji se tako osjećaju)
Između ostalog Klub će djelovati i na humanitarnom planu kako u gradu Rijeci tako i na prostorima PGŽ ali i cijele RH.
Svi članovi, a samim time i svi ljudi dobre volje će se moć pridružit narednim akcijama o kojima će biti izvješteni putem masovnih medija ili putem interneta/email-a.

SKUPOVI:
Jedna od osnovnih zadaća Kluba je održavanje službenih meetinga u dogovoru sa članovima kako foruma tako i Kluba. Službeni meetinzi se najavljuju najmanje mjesec dana prije radi uspješnije organizacije i promidžbe istih.
Po dogovoru datuma,lokacije te ostalih pojedinosti članovi Kluba i foruma bit će izvješteni putem masovnim medija, putem weba.

Hvala...
UPRAVA KLUBA
 
A sto da kezem nego da vam zelim sto vise clanova a kako nisam iz Rijeke nego iz Zagreba, predlazem osnivanje podruznice Zagreb u kojoj cu biti prvi clan :)
 
slobodno se ti nam pridruži, bilo bi ljepo kad bi dolazili ljudi od sugdje, imamo u planu radit humanitarne akcije i službene meetove, a uz to smo napravili i stunt team tako da cemo putovat po natjecanjima, između ostalog ima i u ZG natjecanje tako kad budemo gore se javim... pozz
 
Ovu subotu Scooter inside stunt team ide na natjecanje u Sloveniju, točnije Celje... nastupit će 3 natjecatelja, redom 
Bubi (RI), Adro (RI) i Hrvoje (ZG)... Obavijestit ćemo vas kako je završilo i kakvi rezultati su bili... (y)
 
bravo...bilo je vrijeme da ovim "bikerima" pokazemo da sa nama scooterasima nema zaje... ja sam kupio novi motor i nakon 5 mjeseci ga prodao i vratio se  na scooter (y) (y) (y) (y) (y)
 
malaguti said:
bravo...bilo je vrijeme da ovim "bikerima" pokazemo da sa nama scooterasima nema zaje... ja sam kupio novi motor i nakon 5 mjeseci ga prodao i vratio se  na scooter (y) (y) (y) (y) (y)

kakav motor?
 
malaguti said:
rs125(novo)

sa 125 nemas puno izbora, vjerojatno bike koji najprije dosadi
normalno da je skut zanimljiviji...

da si kupio 600 sumnjam da bi se vratio
 
pK said:
sa 125 nemas puno izbora, vjerojatno bike koji najprije dosadi
normalno da je skut zanimljiviji...

da si kupio 600 sumnjam da bi se vratio
mislio sam uzeti z750 al sa se ipak vratio na scooter(ne zbog financija) a rs ti nemoze dosaditi u 5 mjeseci...
 
sole_ri said:
Ovu subotu Scooter inside stunt team ide na natjecanje u Sloveniju, točnije Celje... nastupit će 3 natjecatelja, redom 
Bubi (RI), Adro (RI) i Hrvoje (ZG)... Obavijestit ćemo vas kako je završilo i kakvi rezultati su bili... (y)

Pa ja živim u tom gradu, kde je to takmičenje :misli: ? .  Nisam video nikakvu reklamu ili plakat :?
 
Ahh, uvijek je sve subotom, cijeli zivot mi protjece pred ocima a ja samo delam subotama, smrc :) :bonk:
 
Natjecanje je održano u Šmarju pri jelšah, iako je bilo ružno vrijeme i kiša sve se održalo... Sve skupa nastupilo je 11 natjecatelja, naša tri člana, Stunt 101 (zg) 2. mjesto, Bubi (ri) 3.mjesto, adro (ri) 4.mjesto,rezultati su više nego odlični... Sljedeće natjecanje nam je u Celju 28. i 29. 06., ako imate mogucnosti i želje slobodno nam se pridružite... Isto tako u 9. mjesecu bit ce organizirano veliko natjecanje u Rijeci, tako da cete biti svi pozvani... pozz

http://www.youtube.com/watch?v=fiBCBmTmXmo
 
bravo decki...
 
najvjerojatnije ništa na hepen. nismo jos dosli do organizatora... ali u buduce ce mozda nesto i bit
 
Kratka obavijest, u 9. mjesecu trebo bi biti organiziran humanitarni stunt show u Rijeci, jos sve informacije cu vam objavit tokom sljedecek tjedna kada budem znao pojedinosti... bilo bi nam drago da se odazovete i pomognete...

M.K. Scooter inside