Moto Klub ŠIROKI org.4. Moto susret 25/26/27.05.2012

Added to Calendar: 25-05-12, 26-05-12, 27-05-12

djekomax

New member
Moto Klub Široki organizira 4. Moto susret u Širokom Brijegu.
moto susret ce biti humanitarnog karaktera,kompletan prihod od tombole(15-ak nagrada)ide u Dom za djecu s poteškoćama u tjelesnom i/ili psihičkom razvoju „Marija naša nada"

Rock koncerti Petak i Subota,dosta raznih grupa(glavna grupa u Subotu Teška Industrija)
Celtic Soul,La Grange,Pešes,Not Jane....
Defile se vozi samo 2 km,stanka u gradu uz gratis Ožujsko pivo,sexy wash u automatskoj praonici uz gratis Ožujsko pivo i piće Incider,
gratis pranje svoga ljubimca tko god želi(bit će slobodna 3 boxa)
besplatan grah nakon defilea.
Moto igre sa bogatim nagradama(kaciga Vemar,rukavice IXS,5L.ulja Ravenol 4T)
spora vožnja,kolica,hvatanje zubima jabuku u vodi
go go plesačice
koncerti,roštilj,druženje...........


Ulaz i kampiranje = free :021:

Prenoćište:
Šeherzada - noćenje s doručkom po osobi 30 KM(120kn),kupaonica :kada:,mini bar,tv...
Tel.: 00387 63 350 965 Kontakt osoba Branka.
Restoran-Pansion "Dvije Topole" - noćenje s doručkom 30 KM, noćenje bez doručka 25 KM(100kn)
Tel.: 00387 39 704 242 ili 00387 63 810 321.
Privatni smještaj (udaljenost od kampa ca.2,5km) cijena 10 KM(40kn) po osobi
Tel:00 387 63 353 014


Možete nas pronaći i na Facebook-u:
http://www.facebook.com/profile.php?id=100001004972095&ref=tn_tnmn

Dođite u miru ili ostanite doma!!
 
Pa Stipe mislim da je krajnje vrijeme doći i u Široki,znači netko iz MK BROD Slav.Brod vam dolazi s ostalim Slavoncima...možda i zajednički,onako organizirano,eto ja dao prijedlog pa ima vremena i za razmislit i za dogovorit se.
 
BEŠO - SB said:
Pa Stipe mislim da je krajnje vrijeme doći i u Široki,znači netko iz MK BROD Slav.Brod vam dolazi s ostalim Slavoncima...možda i zajednički,onako organizirano,eto ja dao prijedlog pa ima vremena i za razmislit i za dogovorit se.
Dobro došli :wink:
 
(y) (y) (y) (y) :biker: :biker: :biker: :biker: :bananapivo: :bananapivo: :bananapivo: :bananapivo: :piva: :piva: :piva: :piva: :bananarace: :bananarace: :bananarace:
 
  vidimo se . (y)  . i daj napravi te koju malu prišivku za posjetitelje , čisto da se ima  :afro:
 
grobar said:
  vidimo se . (y)  . i daj napravi te koju malu prišivku za posjetitelje , čisto da se ima  :afro:
dobro došli,prišivki bude svake godine,ne znam da ih je ikada nestalo!
 
a ja na godišnjem :)  stižeeeeeeeeeeeemmmmmm  :021: :021: :021: :021:
 
kako stvari stoje, đeko, pripremi stock za ovu godinu  :mrgreen:
meni dobro i vino  :mrgreen:


(y)