Moto Mrazovi 2012 SLAVONSKI BROD

YAMAHA R-M1

New member
Na zajedničkom sastanku Slavonsko Brodski predstavnika Moto klubova odlučeno je da se zajedničkom akcijom održe Moto Mrazovi  dana 21.12.2012 (petak) u vremenu od 10-12h.
Ovaj put u povorci Moto Mrazova učestvuju svi šest Brodskih Moto klubova zajedno.
Detaljne podatke od skupljanja pa do popisa vrtića koje ćemo posjetiti i darivati te ruti kojom ćemo se kretati biti će objavljeni u subotu 15.12.2012. tj dan poslje konaćnog dogovora klubova.
Jedino što je sad poznato je to da poslje Moto Mrazova u 12 sati idemo kod Vilka u Podvinje gdje nas čoper klub Čaplje časte s toplim domačim grahom i ogranićenom količinom piva.  :peace:
 
Mašala  :djed:
 
:djed: :biker: :djed: :biker: :djed: :biker: :djed: :biker: :djed: :biker: :djed: :biker: :djed: :xmas: :xmas: :xmas: :xmas:
 
YAMAHA R-M1 said:
Na zajedničkom sastanku Slavonsko Brodski predstavnika Moto klubova odlučeno je da se zajedničkom akcijom održe Moto Mrazovi  dana 21.12.2012 (petak) u vremenu od 10-12h.
Ovaj put u povorci Moto Mrazova učestvuju svi šest Brodskih Moto klubova zajedno.
Detaljne podatke od skupljanja pa do popisa vrtića koje ćemo posjetiti i darivati te ruti kojom ćemo se kretati biti će objavljeni u subotu 15.12.2012. tj dan poslje konaćnog dogovora klubova.
Jedino što je sad poznato je to da poslje Moto Mrazova u 12 sati idemo kod Vilka u Podvinje gdje nas čoper klub Čaplje časte s toplim domačim grahom i ogranićenom količinom piva.  :peace:

... e vidiš, to je bogatstvo  8)

ja se uvijek rastopim kad vidim ovakve akcije za klince, ali ako bude snijega i soli moje zlato koje nije cross,
ipak neće izaći na cestu  :(  svima koji se odazovu i izmame osmijehe na dječjim licima  (y) i rišpekt  8)
 
DADO+ said:
... e vidiš, to je bogatstvo  8)

ja se uvijek rastopim kad vidim ovakve akcije za klince, ali ako bude snijega i soli moje zlato koje nije cross,
ipak neće izaći na cestu
  :(  svima koji se odazovu i izmame osmijehe na dječjim licima  (y) i rišpekt  8)

da ne pohrđa  :LOL:
 
DADO+ said:
... a što drugo?  :misli:

    :LOL:

Ipak mislim da je neki drugi razlog. Kako ponovo uvesti motor u trpezariju, a žena kod kuće. Da nebi obojica zimovali u haustoru.  :mrgreen:
 
lory said:
Ipak mislim da je neki drugi razlog. Kako ponovo uvesti motor u trpezariju(ljetnu kuhinju), a žena kod kuće. Da nebi obojica zimovali u haustoru.  :mrgreen:
:mrgreen:

- aaa, nema s tim problema;

5min i ja na cesti  8) - dođeš, vidiš, spijemo si kavicu  :D (y)
 
DADO+ said:
:mrgreen:

- aaa, nema s tim problema;

5min i ja na cesti  8) - dođeš, vidiš, spijemo si kavicu  :D (y)

i još se malo utješite međusobno,sjednete fino pa nek nakon koje čašice spontano krene ispovijed kako ste se navukli na to "zlo" ....  čujem da ima i neki klub tih vaših ... !  :shock: :jesus:  :mrgreen:
 
Silvio said:
i još se malo utješite međusobno,sjednete fino pa nek nakon koje čašice spontano krene ispovijed kako ste se navukli na to "zlo" ....  čujem da ima i neki klub tih vaših ... !  :shock: :jesus:  :mrgreen:

ooo, da  8)

... ne znam za lory-a, ali ja bih zaista volio da osim 6 klubova,
bude i jedan Caffe racer club, ili bar "Kafe trkači klub", jer ipak ja
volim i kad su lijepe žene na kavici sa nama  :mrgreen:  :LOL:
 
DADO+ said:
ooo, da  8)

... ne znam za lory-a, ali ja bih zaista volio da osim 6 klubova,
bude i jedan Caffe racer club, ili bar "Kafe trkači klub", jer ipak ja
volim i kad su lijepe žene na kavici sa nama  :mrgreen:  :LOL:

Mislim da je došlo vrijeme za pregrupiranje. Npr. odjel za "swing" - Dado, Jajić, Švagan.... i ostale interesne grupacije :mrgreen:
 
lory said:
Mislim da je došlo vrijeme za pregrupiranje. Npr. odjel za "swing" - Dado, Jajić, Švagan.... i ostale interesne grupacije :mrgreen:

Bil volio da ti dođe Dida Mraz s bradicom... :jesus:

:LOL:
 
  HO, HO, HO,  :djed: sad će deda da te...


  -  e, polako, daj se uozbiljite,
      ovo budu i klinci čitali za nekoliko 100tina godina, pa bi mogli svašta pomisliti


              :LOL:
 
oce biti toga i ako smak svijeta dode  :misli: :misli: :misli:  :0648:
 
igorC said:
oce biti toga i ako smak svijeta dode  :misli: :misli: :misli:  :0648:

eh!! .... ako bude smak svijeta ja spakujem kofer i u Njemačku!  :wink:  :mrgreen:
 
Evo i ovdje da stavim sa stranice mk. Brod komplet program moto mrazova Slavonskog Broda kojeg će vjerovatno pratiti i SB-TV.

Na sastanku predstavnika svih Brodski klubova odlučeno je da se Moto Mrazovi skupe 21.12.2012 (petak) kod Vilka-Caffe bar Dominik u podvinju (kod kružnog toka) u vremenu od 9-10h.
U 10h povorka kreće prema gradu sjevernom veznom cestom pa po Kumičićevoj-Matije Gupca do  N.Zrinske te Zrinskom ulicom idemo u ulicu Ivana Gundulića gdje se nalazi vrtić Trnoružica. Zustavljamo se ispred vrtića te darujuemo dijecu s poklonima.
Poslje toga krećemo Gundulićevom ulicom preko kružnog toka do ulice Vlatka Mačeka te tom ulicom i Radićevom do Vukovareke. Vukovarskom na kružnom  toku u Petra Krešimirovu pa zatim desno kod Fine Zajcevom u Mesićevu gdje se zaustavljamo na krtko u
Moto Rock Caffe Piramidi.-(mk.Nightmares)
Zatim krećemo Mesićevom prema kružnom toku pa Strossmayerovom idemo u ulicu Tome Bakača pa prema Mikrorajonu u Udrugu Regoć koj radi na poboljšanju kvalitete života osobma s mentalnom retardacijom.
Poslje podjele Božičnih poklona i kraćeg zadržavanja krećemo na polazno mjesto ulicom uz glogovicu do Zrinske pa po Osječkoj do brze ceste te brzom cestom za Podvinje u Caffe bar Dominik kod Vilka gdje nas čoper klub Čaplje časte s toplim grahom, kuvanim vinom, pivom...do isteka zaliha. :mrgreen: :mrgreen:
 
U Motorock caffe-u Piramidi kod MK Nightmaresa osigurano par gajbi pive i vinčuge po želji...