Moto puls Katalog 2008, komentari

Bob Rock

Well-known member
Evo več drugu godinu za redom ja vozim svoj motor bez ulja.Kažu u Motopulsu da u novom katalogu imaju sva ulja na tržištu,a več dvije godine ignoriraju Castrol?Ili to ulje možda ne postoji? Odma ču nazvat šjor Blaža,da ga pitam koju je to on čudnovatu i egzotičnu marku ulja ulija u moj motor.
To samo ide u prilog tvrdnji da se svaki test i svaki natpis u domačim novinama plača.Oćito je da Castrol Hrvatska ne podmazuje dovoljno  cijenjeni Moto časopis,pa se on maže markama drugih proizvođača ili dučana koji ih prodaju.U svakom slučaju :palacdolje: za Motopuls.Ne može se ignorirati firma poput Castrola.
 
Ovdje pucajte, nemojte sad otvarat 100 tema

Evo ja cu prvi. Baš je ljepa Matina reklama na stražnjoj stranici  :mrgreen:
 
Preko 400 stranica i 1.250 vozila

Upravo je na kioske došao novi Moto Pulsov "Katalog 2008". On je najveći i najraskošniji do sada. U njemu je sažeto čak 685 motocikala, 317 modela skutera i 250 četverocikla. Ali, to nije sve: oko 216 kaciga i  315 artikala motociklističke odjeće iz kolekcije 2008. u njemu je temeljito opisano.
Stoga ga s pravom zovu prava moto biblija. U njemu se nalaze sva serijska vozila na dva kotača koja se na svijetu proizvode. Sigurni smo da za mnoge od njih niste nikada čuli, no ipak oni su već tu, kraj nas. Nadalje, tu su svi tipovi ulja koja se mogu naći na našem tržištu kao i gume, motokozmetika itd. U njemu je objavljen kompletan cjenik proizvoda za 2008. godinu.

Prisjetimo se usporedbe radi, prvi Motopuls Katalog u Hrvatskoj izašao je 2004 godine a imao je 260 stranica i 600 vozila. Tada je bio revolucija u hrvatskom moto novinarstvu, a danas je evoluirao do respektabilne veličine i u svjetskim mjerilima. Zanimljivo je da se cijena od 37 kn nije mijenjala svih ovih godina.
Ne zaboravimo ovdje spomenuti niti imenik i brojeve telefona svih zastupnika, uvoznika i proizvođača na hrvatskom tržištu. Svake godine dobivamo mnoštvo novih zastupnika te je ovaj bitno deblji i kompletiran.
On je jednostavno vaš obvezatan vodič pri kupovini.

2108Naslovna-katalog-2008.jpg
 
Slike motocikala su manje no ikada, a ATY-ovi i QUAD-ovi su zastupljeni ko da ih ima na svakom čošku (u Puli sam vidio 3, a 2 znam da se voze ovaj 3. je ukras)

Sve pohvale za dio o opremi!!
 
...za koji dan cemo vidjet jesu ispravili vec "tradicionalne pogreske" u podacima za pojedine modele...



Ko bojkotira ovo izdanje? Castrol...jel Arai nutra?
 
Tuono 06 said:
...za koji dan cemo vidjet jesu ispravili vec "tradicionalne pogreske" u podacima za pojedine modele...



Ko bojkotira ovo izdanje? Castrol...jel Arai nutra?

Castrola nema, Arai nema ...
 
i cijene za pojedine modele (mali Strom, nova CBF, nova Transalp i sl) - plaše i ne znaš da li će stvarno biti toliko visoke
 
greška koju sam uočio
Honda DN-01 u kratkom opisu piše zadnja guma 190/50-17 a pored u pdacima piše 150/50-17 :LOL:
ima još takvih grešaka ali sam navikao
sve u svemu solidno izdanje koje se nije puno pobaljšalo od prošle godine
 
Katalog je stvarno impresivan,a za potpuni ugođaj fali mi dodatna oprema za motore(ima i firmi koje to uvoze  :)).
Svejedno  (y)