Moto Puls Katalog 2017

biker4life

Motorator
Stigao je i taj dio godine! :mrgreen:

BuBn9I3.jpg

Opširnije: https://www.motopuls.hr/index.php/motopuls-novosti/item/7336-moto-puls-katalog-2017-od-petka-na-kioscima :paper:
 
Ove ce stici u BiH tek za 2 mjeseca. Nije mi jasno zasto toliko kasne kod nas.

Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока

 
liberty said:
jel je tradicionalno sve jadniji kao i do sada ili se nešto popravilo :misli:

piše da će imati više stranica no lani :shock:
kako imam kolekciju od 10+ godina unazad budem usporedio :mrgreen:

pokazalo se kroz godine kako je debljina godišnjeg kataloga neki pokazatelj stanja našeg tržišta, a kako se tržište sitno oporavlja, možda bude i koja stranica više :mrgreen:
 
nije mi jasno ko to kupuje..sta to ima unutra sto vec nisam vidio :misli:..dok nije bilo interneta i dok se sporo skidalo i dok sam imo nokiu 3310 ok..sad fino sjedis na wc-u i na smartfonu pregledas novitete :mrgreen:
 
gastajbarter said:
nije mi jasno ko to kupuje..sta to ima unutra sto vec nisam vidio :misli:..dok nije bilo interneta i dok se sporo skidalo i dok sam imo nokiu 3310 ok..sad fino sjedis na wc-u i na smartfonu pregledas novitete :mrgreen:
:LOL: :LOL: :LOL:


Ipak, papir je papir  :0648:
(y)
 
gastajbarter said:
nije mi jasno ko to kupuje..sta to ima unutra sto vec nisam vidio :misli:..dok nije bilo interneta i dok se sporo skidalo i dok sam imo nokiu 3310 ok..sad fino sjedis na wc-u i na smartfonu pregledas novitete :mrgreen:

sa smartfonom se nemoš obrisat... :mrgreen:

na stranu to, ja ih konretno kupujem više zato da jedan dan pogledam šta je bilo aktualno te godine nego da danas nešto novo vidim... :wink:
 
biker4life said:
na stranu to, ja ih konretno kupujem više zato da jedan dan pogledam šta je bilo aktualno te godine nego da danas nešto novo vidim... :wink:


+1...      (y)
 
Nemam sve kataloge MPa, ali zato imam sve Motorradove od 87e da danas, a i poneki MO te talijanski katalog. Isto tako imam i sve brojeve MP i Motorevije, a i ponešto od svih moto časopisa koji su uopće izlazili u bivšoj Yugi i samostalnoj Hrvatskoj. Zašto ih imam? Nekad sam ih kupovao jer sam samo tamo mogao vidjeti što se zbiva i novosti moto svijeta, a danas ih kupujem baš iz tog razloga što mi dođe s vremena na vrijeme da si prolistam i pročitam nešto od prije 3, 5, 8 ili više godina i prisjetim se nekih stvari, a to mi stvarno pričinjiva veliko zadovoljstvo.

Nemam zadnjih 3 ili 5 brojeva MP kataloga i neda mi se sad ići gledati, ali mislim da je na aktualnom (koji eto imam) kvaliteta papira slabija nego na onima koji su mi uskladišteni. Količinski ima dosta toga, a ima i dosta modela kojih nema u Motorradovom katalogu za ovu godinu. Šini mi se i nešto deblji od prijašnjih koje posjedujem, no možda mi se to samo čini.