Moto-Retro: inventura na tavanu

...

Egli_DSC00887.jpg


Egli_DSC00888.jpg


Egli_DSC00889.jpg


Egli_DSC00890.jpg


Egli_DSC00891.jpg


8)


 
strasilo said:
a gle šta sam ja našao ..  :mrgreen: :mrgreen:

WP_20141214_002.jpg


WP_20141214_001.jpg
tu sam u schleiz 95 i 96-te vozio trke na danima bmw-a. Staza je super. Istina vozio sam bmw na 4 kotaca, na moju zalost, a ne na dva
 
Evo malo uživo (ne stavana) nego iz garaže :D 8)

Sent from my A0001 using Tapatalk

 
Fuck, genijalna tema, evo nesto od mene u revijalnom tonu..
One šta se ne vide su nalje za prozore od JOZ-a, INA delta gla i Balkan Suva Reka  :mrgreen:

Posebno rijetka je ona od parkinga za hotel Lav :cool:
 
Jbt ovo je drama, pa ovo vrijedi u vetrine stavit i daš starcima da vode mali tematski muzej. (y)

 
Prava tema !  (y)
...nekako mi se izgubila iz očiju al čovjek je postao link u jednu drugu temu pa me podsjetio.  :D
 
vau svaka cast na temi (y) pogotovo je super za mene tomosoljubca :mrgreen:
 
He he protector, koliko si ti to kupija tih Laverdi, Bimota i Eglija?  :mrgreen:

Ili si bio vizionar pa otkrio spam prije interneta  :LOL:

Drugarski pozdrav  :mrhappy:
 
Kad čitam ovu startnu listu po klasama iz 1985. sa Yu grand prixa....jbt. ko da je bilo jučer.....  prošlo je već prek 3 banke od onda .. au pič.mač  :zid: :zid: :yoman: :yoman: :naklon: :naklon: :gitara: :ubikomp: :yikes: :yes: :bonk: :bonk: :bonk: :bonk:
 
Riker said:
Jbt ovo je drama, pa ovo vrijedi u vetrine stavit i daš starcima da vode mali tematski muzej. (y)

..ti se zajeb..aš , al da je prostora bilo bi i toga rista .... nego, jel mogu čestitati na pobjedi????
 
Interesantno!!!
U 1941 u Europe je bilo 3 5oo ooo motora...
Odmah posle II svjetskog rata su izdali...
 
Super tema!
Jbt jeli može tklo prevesti ćirilicu  :mrgreen:
 
ja mogu pomoci po pitanju cirilice,samo posaljite tekst ili sliku na kojoj je trazeni tekst,a ruski tu nisam dobar :mrgreen:
 
evo da i nakon više od 120dana oživimo temu, netko je spomenuo Habatovu maijcu pa ja prekopo tavan i našo je i još neke sitnice stare...
 

Attachments

  • habatova majca.JPG
    habatova majca.JPG
    683.7 KB · Views: 177
  • silvo habat.JPG
    silvo habat.JPG
    579.2 KB · Views: 147