Moto Rock Caffe Piramida, 19.10.2012. Slavonski Brod

mr.mee

Well-known member
Kako naslov i kaže,

Moto Rock Caffe Piramida Vas poziva da uveličate svečano otvorenje koje će se dogoditi 19.10.2012. u Slavonskom Brodu sa početkom u 21 sat. Kafić se nalazi na staroj lokaciji sa novim gazdom (član moto kluba i još jedan član će raditi tamo). Tko ne zna gdje je neka u GPS ukuca adresu M. Mesića 18 u Slavonskom Brodu i pronaći će "nas".

Za zabavu su zaduženi akustični dvojac Last Minute Duo

Živili, vidimo se i bistro

malo slika i fejs stranica sljede:

http://www.facebook.com/pages/Moto-Rock-Caffe-Piramida/260541680732657

 
Brod ima svoj moto caffe do kojeg se može dovesti motorom i za koji nikome nije potreban GPS uređaj.
Zato predlažem vlasniku, radi privlačenja gostiju da osmisli nešto orginalnije.
Puno sreće
 
Ivica Cipar said:
Brod ima svoj moto caffe do kojeg se može dovesti motorom i za koji nikome nije potreban GPS uređaj.
Zato predlažem vlasniku, radi privlačenja gostiju da osmisli nešto orginalnije.
Puno sreće

A ti smatras da brodski bikeri (i njihovi gosti sa svih strana) nebi trebali imati jos jedan bikerski kafic, pa od volje svakome u koji ce? :misli:
Btw, koliko sam upucen i do "Piramide" se jos uvijek moze dovesti motorom i bez GPS-a. :wink:


Najtmensi :mrgreen:, naravno da se vidimo na otvorenju! (y)
 
mr.mee said:
Moto Rock Caffe Piramida Vas poziva da uveličate svečano otvorenje koje će se dogoditi 19.10.2012. u Slavonskom Brodu sa početkom u 21 sat.

treba li reći da se vidimo!  :wink:

Ivica Cipar said:
Brod ima svoj moto caffe do kojeg se može dovesti motorom i za koji nikome nije potreban GPS uređaj.
Zato predlažem vlasniku, radi privlačenja gostiju da osmisli nešto orginalnije.
Puno sreće

bez obzira na općepoznati Harley on je ipak više dnevni kafić i mislim da Brod ima prostora za jedan moto rock caffe gdje bi se i u večernjim satima umjesto sveprisutnog turbo folka mogao čuti rock'n'roll i gdje bi se mogla popit cuga s dobrom ekipom ... puno uspjeha dečkima iz MK Nightmares s željom da Piramida postane i opstane upravo onakva kako su je i zamislili  (y)

 
Ivica Cipar said:
Brod ima svoj moto caffe do kojeg se može dovesti motorom i za koji nikome nije potreban GPS uređaj.
Zato predlažem vlasniku, radi privlačenja gostiju da osmisli nešto orginalnije.
Puno sreće

Mislim da se u piramidu moze dovesti motorom, autom, a ja bio i kombijem cak, a GPS  se za mene koristi kad sam u Londonu negdje  :)
Otvranje ovog MOTO ROCK CAFFEA nije razlog da se bude konkurencija nekome, nego mjesto za bikere i oni koji su zeljnji dobrog stranog, a i domaceg rocka da se dodju opustiti uz pivicu i dobro drustvo!
Hvala na lijepim zeljama i Ivica Cipar ima gratis cugu na šanku uz predočenje osobne iskaznice!
Zivjeli ljudi i vidimo se!
 
Munja said:
i ja sam Ivica,jel moram ponijeti osobnu :misli: :jesus:

ti dodji trijezan :) da se mozemo napit jel
 
Zagor said:
ti dodji trijezan :) da se mozemo napit jel

ma ne pije on  :LOL: jelte  :mrgreen:
 
Rajić said:
ma ne pije on  :LOL: jelte  :mrgreen:
A sta ti kao domacin jos radis tu i zajebavas posten svit, kad su svi tvoji tamo? :misli:  :jesus:
 
Gato said:
A sta ti kao domacin jos radis tu i zajebavas posten svit, kad su svi tvoji tamo? :misli:  :jesus:


I još sam tu  :jesus:
 
  Davore i ekipa, vidimo se . Čestitam i želim puno uspjeha u svoje osobno ime ,a i u ime ekipe iz MK "Brod".
 
Hvala svima koji nam žele dobro a onima koji nam žele zlo, samo  pih, :mrgreen: pih
 
švagan said:
Ja želim da vam dođe i ZLO... :mrgreen:

može ona slobodno doći, imamo riješenja i za nju  :mrgreen: :vecerica: :drunk: :piva: :hrana: :bananapivo: :klopa:
 
varadero10 said:
ništa onda moram doći uterati dobro a isterati zlo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: (y)
Za to je zaduzen nas Velecasni. :mrgreen: