Moto Shop Lavado

lavado

New member
obaviještavam vas da je u tijeku selidba moto shopa na novu lokaciju.
novi prostor je atraktivniji i veći.nalazi se (ako idete iz rijeke)poslije nove inine benzine na raskrižju za pulu(pula desno - moto shop odmah lijevo).ako idete iz pule - kada dođete na cestu za rijeku,samo pogledate preko ceste i to je to.vidimo se (y)     
 
Ljepo je vidjet da se širite Gospodine (y) (y).Samo kaj če ti ove štake ti bi trebao bit primjer nama  mlađima :LOL: :LOL:
U svakom slučaju brzo ozdravi ičestitke na preseljenju (y)
 
Jel imate ovu boju, koliko bi došle i jel bi se moglo poslat to kako poštom u zg, ili city express, intereuropa...? :misli:
 
Vedran_ZG said:
Jel imate ovu boju, koliko bi došle i jel bi se moglo poslat to kako poštom u zg, ili city express, intereuropa...? :misli:
Imamo,99 kuna po kotaču(znači 198 za oba) plus poštarina.Mogu ti poslat hp-om,plaćaš pouzećem (y)
 
lavado said:
Imamo,99 kuna po kotaču(znači 198 za oba) plus poštarina.Mogu ti poslat hp-om,plaćaš pouzećem (y)
Još ćemo se dogovorit, čujemo se.
 
Novi dućan Lavada se stvarno isplati posjetiti - izložbeni prostor je lijepo uređen, gazda je i dalje vrlo pristupačan i sa konkretnim savjetima, i uvijek se može doći do njega - kao i ja jučer (nedjelja)

Stigle su i Beringove jakne, ima odličan izbor kaciga, a za ljubitelje Z750/Z1000 vidio sam i vrlo povoljne bočne mekane torbe (bisage) (y)

 
eto bio ponovno u Lavada
čovjek je za 5

uglavnom - kawasakiji su kod njega povoljniji nego u Puli
a ja sam si pribavio sprey za skidanje kukaca sa plastika koji će mi u proljeće postati itekako aktualan

 
trebaju mi stvari koje pisu u topicu za odrzavanje motora,recimo tekucina za skidanje gume s auspuha i recimo ispod repa na plastici,tekucina za poliranje i repa i rezervara itd itd. Drzite li vi to pa da skoknem da pogledam??
 
Bruno_rv said:
trebaju mi stvari koje pisu u topicu za odrzavanje motora,recimo tekucina za skidanje gume s auspuha i recimo ispod repa na plastici,tekucina za poliranje i repa i rezervara itd itd. Drzite li vi to pa da skoknem da pogledam??
Ja se izvinjavam na kasnom odgovoru,teka sada sam vidio post.
U ponudi imamo dosta tih sprejeva za skidanje insekata,te za poliranje,čiščenje plastika,motora,diskova,ma ima toga.
Najbolje je da skokneš i pogledaš


Pozdrav
lavado
 
lavado said:
Ja se izvinjavam na kasnom odgovoru,teka sada sam vidio post.
U ponudi imamo dosta tih sprejeva za skidanje insekata,te za poliranje,čiščenje plastika,motora,diskova,ma ima toga.
Najbolje je da skokneš i pogledaš


Pozdrav
lavado

bio vec,ali na kraju nisam kupio nista od navedenog nego onu dobru bering jaknu i trakice za felge. pozdrav :D :D