Moto Start - Yamaha u Dubravi

Pa zašto si uopće išao tamo. Svi znaju da se Yamaha kupuje u Pevecu! :mrgreen:
 
Pozdrav VragStar - kad ćemo nešto popit?
 
VragStar said:
bismarck said:
Pozdrav VragStar - kad ćemo nešto popit?
Stari bio sam u Ludbregu, a idući vikend idem za Vodice, ideš ti ?
Idem u Zelinu ako vremenske prilike dopuste, a za Vodice nisam siguran.
Pozdrav
 
Bizon said:
Pa zašto si uopće išao tamo. Svi znaju da se Yamaha kupuje u Pevecu! :mrgreen:
I da ih trgovci vozaju po parkiralistu strasno to ima samo kod nas :twisted:
 
Pugsley Adams said:
VragStar said:
preko puta Agrama. Imam samo jedno za reći svima koji idu tamo: BJEŽITEEEEE OD NJIH!!!

Pa napisi sta se dogodilo

Imaš pravo! Scena 1.: dobar dan, dobar dan, recite mi molim vas cijenu FJR 1300, 106 tisuća kuna, a recite mi koja je razlika između FJR 1300 i FJR 1300/a, ??? hmmmmm, pa razlika je u tome što ovaj ima a ovaj nema oklope, ali mladiću vi gledate razliku između XJR-a i FJR-a, a da pa onda je hmmmmm razlika možda u boji, ali mladiću koja je onda oznaka za ovu treću boju pošto se za ovu sezonu nudi u tri boje da nije u pitanju ABS, neeee, neeema taj motor ABS...!!! Treba li napominjati da FJR 1300 ima ABS!!!
Scena 2:
trebaju mi dihtunzi za auspuh na Drgastar 1100 clasic, može ali samo po narudžbi, ok naručite mi, može ali prvo 30 posto od cijene dijela mi morate položiti kao kaparu, a kad stižu dijelovi, za tjedan do dva, znate sad su janezi ušli u EU pa možda bude problema ali za 2 tjedna su tu, ok, ...tjedan....dva....tri....četiri..., jel ima mojih dijelova, nema znate eu i to pa roba ne dolazi, halo Tomica (Grigić) jel ti dobijaš robu iz Slo, naravno, a čuj trebaju mi dva dihtunga za ispuh jel moram doći tamo i položiti lovu ili kak jer baš mi i nisi usput ja sam ti onaj ćelavi koji kod tebe uzima ulje filtere i to, ma nema problema ne moraš dolaziti samo ostavi broj pa te zovemo čim stigne a to ti je za deset dana, hvala!

Jel treba još šta dodati!
 
koji telci pato je strašno. to ti je ono svko u HR može radit bilo koji job sam ak ima tatu mamu strica ...
 
Tako je, eto htio sam samo upozoriti na svekoliko pučanstvo na neprofesionalnost i neozbiljnost takvog pristupa! Ali, zato svaka čast Tomici Grigiću!
 
Daj objasni zašto si uopće išao kod tog u Dubravi kad si tako dobar s Grigićem???
 
mate said:
Daj objasni zašto si uopće išao kod tog u Dubravi kad si tako dobar s Grigićem???
Zato što mi je u kvartu točno di parkiram auto kad idem na kavu u lokalni birc, svaki dan sam tu sto puta, a Gorica mi je na sasvim drugom kraju grada. Pa sam računao......., i preračunao se. BTW nisam uopće nešto osobno dobar sa Grigićem!