Moto susreti i sl. u Europi

Ako nekome taj link pomogne - super - hvala mom ZZ top ujaku koji mi je taj link proslijedio.
Možda bi bilo dobro unijeti u taj kalendar susrete u HR, tako da oni koji iz europskih zemalja dolaze kod nas na godišnji, ili prolaze kroz HR, mogu vidjeti gdje i kada se održavaju naši susreti (ako su klubovi zainteresirani)...
 
T-T said:
Ako nekome taj link pomogne - super - hvala mom ZZ top ujaku koji mi je taj link proslijedio.
Možda bi bilo dobro unijeti u taj kalendar susrete u HR, tako da oni koji iz europskih zemalja dolaze kod nas na godišnji, ili prolaze kroz HR, mogu vidjeti gdje i kada se održavaju naši susreti (ako su klubovi zainteresirani)...
Unešeni su  (y)
 
T-T said:
Ako nekome taj link pomogne - super - hvala mom ZZ top ujaku koji mi je taj link proslijedio.
Možda bi bilo dobro unijeti u taj kalendar susrete u HR, tako da oni koji iz europskih zemalja dolaze kod nas na godišnji, ili prolaze kroz HR, mogu vidjeti gdje i kada se održavaju naši susreti (ako su klubovi zainteresirani)...
Zaboravih ti reći da imaš dobrog ujaka,link je  (y)
 
Ujak je faca (y)... dolazi iz Njemačke na susret u Osijek idući vikend, koliko znam.
 
U Austriji su osvjetlali obraz Guzzisti, (barem jedan i pol) iz Hrvatske. Bilo je lijepo i domačini su bli izvanredni.





šteta kaj nije bilo više iz RH ili organizirano, bilo je ljudi i iz Finske, a i puno Talijana, Mađara, Poljake, Slovaka ... bilo je puno ljudi defile od 20 km, super.
pozdrav Domaćinima i bilježim se nagodinu.