Moto vlogeri

Ovaj kanađanin mi je zakon!

 
  • Like
Reactions: s2r
Da nesto naucim:

Da se zabavim:

Nuff said. ;)
 
Last edited:
  • Like
Reactions: BreakM
Ja pratim Von Grumblea ovdje..
Zanimljivo mi je kad uzmu krntije pa ih srede i idu na đir, recimo gsxr750srad vs zx7r ili R1 vs k6 itd..
 
Vjerovatno su me godine sustigle...ali ti debili koji se snimaju dok nose kacige,to ne mogu provarit.
Ja ne mogu provariti snimke vožnje sa kamerama stavljenim na kacigu, total glupo izgleda. Ako ću snimati vožnju, zakačit ću kameru na vizir motora ispred sebe
 
Hm, a meni to glupo. Ok, ni meni se ne svidja bas kad je kamera na vrh kacige, ali kad je stave na bradu, to je meni idealno. Recimo onako kako Schaaf to pravi na Youtube. Inace, jedan od meni drazih "Raw onboard" youtubera. Nema price, samo voznja i zvuk motora iz prvog lica. :)
 
Last edited:
Hm, a meni to glupo. Ok, ni meni se ne svidja bas kad je kamera na vrh kacige, ali kad je stave na bradu, to je meni idealno. Recimo onako kako Schaaf to pravi na Youtube. Inace, jedan od meni drazih "Raw onboard" youtubera. Nema price, samo voznja i zvuk motora iz prvog lica. :)
e on mi je baš pao napamet kad smo komentirali ono sterilan i uzbudljiv, taj može voziti bilo šta od one male honde pa do goldwinga i bit će gušt za pogledati.
eto on mi je primjer da motor može biti dosadan, a vožnja svejedno uzbudljiva

i da, kamera na bradi je idealna da se vidi i malo motora, ili eventualno na tanku
 
  • Like
Reactions: WraGG
e on mi je baš pao napamet kad smo komentirali ono sterilan i uzbudljiv, taj može voziti bilo šta od one male honde pa do goldwinga i bit će gušt za pogledati.
eto on mi je primjer da motor može biti dosadan, a vožnja svejedno uzbudljiva

i da, kamera na bradi je idealna da se vidi i malo motora, ili eventualno na tanku
Nisi skuzio tamo sta sam htio reći, ali sve ok.
Al u pravu si, njega se ne isplati gledati prije kupnje motora. Sve sto on vozi izgleda savrseno. Radi njega mi se ne svidja Africa Twin jer ju je uspio skrsiti (a i sebe) :mrgreen:
 
Radi njega mi se ne svidja Africa Twin jer ju je uspio skrsiti (a i sebe) :mrgreen:
ako se dobro sjecam ostao je bez bubrega, a i drugi mu nije kako treba. pa je bilo kao nema vise brze voznje, al ovo malo sta sam pogledao mi se cini da se vratio na staro 😄
 
  • Like
Reactions: WraGG
On je zaposlen u 1000ps, mislim da je on iz beča. Uglavnom vozi, u videima, ceste koje i ja vozim.
Nisam ih još sreo, mada im je većina videa na meni poznatim lokacijama.
Onog wolfs tour on bike sam sreo, baš kad je preuzeo husqvarnu norden na test. Biti će, voze samo radnim danom.
 
Last edited: