moto vratolomije

badja

New member
ima li  netko  kakve dobre pizdarije sa motorima ( neke vratolomije i sl.) na DVD-u ili DVX-u ?
 
Imam nekih vratolomija judment day,imam nekih klipova sto sam skidao i naravno Ghost rider 2!?
Sve DVX!
 
mixa said:
Imam nekih vratolomija judment day,imam nekih klipova sto sam skidao i naravno Ghost rider 2!?
Sve DVX!
možemo se dogovorit,imam i ja dobrih stvari pa si pošaljemo poštom OK ?
 
imam ti ja cca 10 cd-a.....i sva 4 ghostridera!!!! (y)
 
Nichael_SM said:
imam ti ja cca 10 cd-a.....i sva 4 ghostridera!!!! (y)
super, možemo se dogovorit da si međusobno pošaljemo nekaj poštom, ak si za pošalji mi na mail adresu, a ja ću tebi.
 
Imam ti ja nekaj. Sve ghostridere, nekaj kratkih filmića (za oko 1 dvd), nekaj slika, i 2 cijela filma takva ;) Javi na pp.
 
evo ga 1051 filmić, 12,5 gb, ne uključujući gr-a i takve tipove filmića, to je sve na cd-ima ;)

sdasf7ct.jpg
 
Takoder imam jako puno filmica, stunt i svega ostalog uz sva 4 gost ridera, e a dali tko ima cijele filmove (duljine poput gost rider), npr servin it up, judgement day, starboyz....., imam sve trailere, ali ak ima tko cijele filmove.
Na netu nemogu nigdje naci....
 
...odi na www.streetfire.net tam ih imaš kolko hoćeš...
 
djuka0505 said:
Takoder imam jako puno filmica, stunt i svega ostalog uz sva 4 gost ridera, e a dali tko ima cijele filmove (duljine poput gost rider), npr servin it up, judgement day, starboyz....., imam sve trailere, ali ak ima tko cijele filmove.
Na netu nemogu nigdje naci....
imam ti ja las vegas extream 2 filma.... (y)
 
Nichael_SM said:
imam ti ja las vegas extream 2 filma.... (y)

ah, vremena dok Kane još nije bio ko barbika :mrgreen:
 
badja said:
ima li  netko  kakve dobre pizdarije sa motorima ( neke vratolomije i sl.) na DVD-u ili DVX-u ?

imam ja jedno 4 cd-a
 
djuka0505 said:
e a dali tko ima cijele filmove (duljine poput gost rider), npr servin it up, judgement day, starboyz....., imam sve trailere, ali ak ima tko cijele filmove.
Na netu nemogu nigdje naci....

ja imam, al ne želim kopirati, samo sam jednoj osobi jedan dvd snimio, jer ljudi žive od toga pa ih treba podržati, a piraterijom ih se u biti oštećuje...
 
Rivi said:
Ma koji ti je ovo style za XP?! :mrgreen:

Uglavnom nije serijski  :mrgreen:

Zove se ILLUSION  :misli:

Skini si program Tune UP Utilities 2006 i imaš pun kufer tih tema za widowse skup sa boot screenovima i svim pizdarijama... i da... ne zauzima niš ram-e  (y)
 
ima mozda neko onaj film "grobnik on boad" ??? :misli:
dvd se vise ne prodaje i kolko se sjecam bilo je vec negdje na forumu o tome....i dato je dopustenje da se presnimava ako netko zeli.....pa ako neko ima......!!??? (y)