Motobox - Split dijelovi i oprema za skutere

Stigli su nam novi modeli Akrapović auspuha za skutere, po veoma zanimljivim cijenama pogotovo za Piaggio i Yamahu.

Točne cijene za par dana, a potrudit ćemo se da bude i nekoliko posebnih , promotivnih cijena  (y)
 
Bimba
imaš bridgestone-battlax-bt-30-sport.120/70-15prednja i 130/80 15 zadnja za skuter aprilia sport city ili nešto slično s dobrim gripom za po gradu
Pozdrav
 
Pozdrav ljudi, ovako mene zanima ako netko zna gdje bi se u Zagrebu i okolici moglo naći karoserijske dijelove za Kawasaki Ninju 300? Malo sam gledao po netu i nailazim samo na prodaju dijelova za automobile. Hvala.
 
pozdrav

zanima me cijena sljedećih original dijelova za x10 350:
remen, rolice, klizači, filter zraka, svječica, filter ulja
 
Meni cijene ne trebaju, samo da čestitam Matku, ovakvih stvari fali u Hrvatskoj! (y)
 
Barabones said:
pozdrav

zanima me cijena sljedećih original dijelova za x10 350:
remen, rolice, klizači, filter zraka, svječica, filter ulja

Oprosti na čekanju, ali kako je zatoplilo, odjednom ja nastala ogromna gužva ( još sam u firmi ) . Kolega koji je za dijelove ima sve na stolu i ujutro čim dođe javi sve cijene  (y)
 
bimba said:
Oprosti na čekanju, ali kako je zatoplilo, odjednom ja nastala ogromna gužva ( još sam u firmi ) . Kolega koji je za dijelove ima sve na stolu i ujutro čim dođe javi sve cijene  (y)

nema problema  (y)
 
Pozdrav. Jedno pitanje. Da li možda postoji zamjenska vodena pumpa za Beverly 250. Original je oko 1000 kn (malo previše) :palacdolje: Ako postoji koja bi joj bila cijena  :misli:
 
Kolega koji je zadužen za dijelove je u Zagrebu na sajmu, čim se vrati ( sutra ) odgovori  (y)
 
smile 77 said:
barabones je dobio ovu ponudu za dijelove Piaggiove. I to samo orginalne
poštovanje
siniša je iz motoboxa.
remen 783,00
utezi komplet 224,00
klizači 52,00
filter ulja 49,00
filter zraka 224,00
ngk cr7ekb 86,00
ili champ rg6yc 70,00
e sad, na ovaj iznos ( preko 1.000,00 kn) svaka kupnja u gotovini se smatra ''dobrom'' kupnjom, pa vam dajemo 15% popusta, a budući da uzimate gume kod nas dati ćemo vam još 5%.
lp
 
morpheus365 said:
Pozdrav. Jedno pitanje. Da li možda postoji zamjenska vodena pumpa za Beverly 250. Original je oko 1000 kn (malo previše) :palacdolje: Ako postoji koja bi joj bila cijena  :misli:
nažalost, ne postoji komplet pumpa u aftermarket ponudi.
Postoji za 200tice (LEADER mašine).
Ova pumpa,  kat. broj 8798315,  MPC iznosi 974,00 kn.
Možemo dati 10% popusta, a na kupnje iznad 1.000,00 kn za ''visokoobrtajne'' dijelove dajemo 15% popust.
U tu grupu spadaju remeni, filteri, svječice, ulja, disk pločice,....
Također, dostava je besplatna na iznos veći od 1.000 kn
 
Pozdrav
Molio bi ponudu za servis piaggio x10 500, trebam polini variomat s 8 rolica za master 500, remen, filter ulja.
Hvala
 
imamo u kratkotrajnu ponudu do isteka zaliha originalne dodatne opreme za sve Piaggio skutere.
Cijene su snižene i preko 50%, ponuda je bogatija za one modele koji više nisu u prodaji, kao npr. bočne bisage za Beverly 200 ili 250, ili kuferi za iste. Uglavnom oko 2000 različitih artikala, od kaciga, vjetrobrana, uglavnog svega iz kataloga dodatne opreme .
npr. 67216500H4 BAULETTO 36L BEVERLY GRIGIO 760/B za MPC 800,00 kn
MOTOBOX SPLIT
www.motogume.hr
www.motodijelovi.com