MotoBox - www.motogume.hr

Prvo isprike na kasnom odgovoru.

Nedostaje mi informacija, način vožnje, uvjeti upotrebe, isključivo cesta ili kombinacija ceste i terena. Bez toga nemam pametan odgovor. ;)
Cesta. Malo sportskija vožnja.
 
Last edited:
Od enduro cestovnih guma, Pirelli Scorpion Trail II. ( 1885)

Od sport-touring guma, Pirelli Angel GT II (2370)ili Continental Road Attack 3 ()

Scorpion i Angel odmah, Conti po narudžbi 5 do 7 radnih dana .

Vezano za enduro cestovnu ili sport-touring, i jedne i druge su po pitanju trakcije van ceste nula, s tim da ti Scorpion omogućava da ipak silaziš sa ceste na bijeli put bez straha od oštećenja , probijanja itd, dok je to kod ove druge dvije upitno.
 
Radi li motobox poslovnica u zagrebu za kupnju i montažu guma? Google mi izbacuje da je trajno zatvorena a ovdje nisam uspio skužit jel radi ili ne?
 
Bimba daleko si mi zato nisan doša do tebe :mrgreen: . Vodice su mi bliže. Kupija san opet Mitas sport force 180 55 17.Prva je trajala niti 3 000 km. Potrošila se ka sapun.Prvi put san potrošija gumu a da je još ima sa strane.Nisan vozija po autoputu ,samo magistrala i grad.Odlično drži,al malo traje .Prijatelju isto tako .Potrošena po sredini a ni ja ni on se ne vozikamo nego vozimo od ruba do ruba.Začuđeni oba.Da mi nije prednja još vrlo dobra bija bi priša na nešto drugo_Ovako ču tek kad obe odu do kraja .Ma ni motor nije neka snaga 110 PS.Jel se još kome dogodilo.
 
Bimba daleko si mi zato nisan doša do tebe :mrgreen: . Vodice su mi bliže. Kupija san opet Mitas sport force 180 55 17.Prva je trajala niti 3 000 km. Potrošila se ka sapun.Prvi put san potrošija gumu a da je još ima sa strane.Nisan vozija po autoputu ,samo magistrala i grad.Odlično drži,al malo traje .Prijatelju isto tako .Potrošena po sredini a ni ja ni on se ne vozikamo nego vozimo od ruba do ruba.Začuđeni oba.Da mi nije prednja još vrlo dobra bija bi priša na nešto drugo_Ovako ču tek kad obe odu do kraja .Ma ni motor nije neka snaga 110 PS.Jel se još kome dogodilo.
Barba poivrai se sa tlakom zadnje gume.
na mome sam je vozio 2,3 - 2,5.
Trosila se ravnomjerno ali svejedno nije izdrzala preko 3200km
 
Bimba daleko si mi zato nisan doša do tebe :mrgreen: . Vodice su mi bliže. Kupija san opet Mitas sport force 180 55 17.Prva je trajala niti 3 000 km. Potrošila se ka sapun.Prvi put san potrošija gumu a da je još ima sa strane.Nisan vozija po autoputu ,samo magistrala i grad.Odlično drži,al malo traje .Prijatelju isto tako .Potrošena po sredini a ni ja ni on se ne vozikamo nego vozimo od ruba do ruba.Začuđeni oba.Da mi nije prednja još vrlo dobra bija bi priša na nešto drugo_Ovako ču tek kad obe odu do kraja .Ma ni motor nije neka snaga 110 PS.Jel se još kome dogodilo.
Koliko ke Honda teska
I a bice i abrazivan asvalt
Sad tamo oko Sibenika sve novo
Nije to ka splicki asvalt(staklo)
A i vozac se malo popunia mozda
 
  • Like
Reactions: barba
Od enduro cestovnih guma, Pirelli Scorpion Trail II. ( 1885)

Od sport-touring guma, Pirelli Angel GT II (2370)ili Continental Road Attack 3 ()

Scorpion i Angel odmah, Conti po narudžbi 5 do 7 radnih dana .

Vezano za enduro cestovnu ili sport-touring, i jedne i druge su po pitanju trakcije van ceste nula, s tim da ti Scorpion omogućava da ipak silaziš sa ceste na bijeli put bez straha od oštećenja , probijanja itd, dok je to kod ove druge dvije upitno.
Molim te cijenu seta Pirelli Scorpion Trail II.
 
Koliko ke Honda teska
I a bice i abrazivan asvalt
Sad tamo oko Sibenika sve novo
Nije to ka splicki asvalt(staklo)
A i vozac se malo popunia mozda
a nije se samo malo popunia .....
 
  • Like
Reactions: barba
Barba poivrai se sa tlakom zadnje gume.
na mome sam je vozio 2,3 - 2,5.
Trosila se ravnomjerno ali svejedno nije izdrzala preko 3200km
Evo danas sam baš to napravio (tvoj post sam tek sad vidio) pa ču zapisat točno km i datum.Stavio na 2.4.Javit ču kad je potrošim.Danas je odradila svoj posao veoma pristojno, na ovoj temperaturi.
 
Bimba daleko si mi zato nisan doša do tebe :mrgreen: . Vodice su mi bliže. Kupija san opet Mitas sport force 180 55 17.Prva je trajala niti 3 000 km. Potrošila se ka sapun.Prvi put san potrošija gumu a da je još ima sa strane.Nisan vozija po autoputu ,samo magistrala i grad.Odlično drži,al malo traje .Prijatelju isto tako .Potrošena po sredini a ni ja ni on se ne vozikamo nego vozimo od ruba do ruba.Začuđeni oba.Da mi nije prednja još vrlo dobra bija bi priša na nešto drugo_Ovako ču tek kad obe odu do kraja .Ma ni motor nije neka snaga 110 PS.Jel se još kome dogodilo.

Meni se zimi tako potroši, al to je do mene, zimi vozim rezerviranije i ne ispucavam dok je u nagibu. Psiha valjda.

Al ne traju puno ni zimi, a ni liti, samo ih liti ravnomjernije potrošim.

Za tu cijenu, imam uvijek novu gumu koja dobro drži i to je to.

Tramak su samo te izmjene.
 
  • Like
Reactions: barba
ekipa, gledam malo ponudu za sport turing gume u dimenziji 180/55-17 i gotovo nema nista u ponudi. Se nesto posebno dogadja?
 
ekipa, gledam malo ponudu za sport turing gume u dimenziji 180/55-17 i gotovo nema nista u ponudi. Se nesto posebno dogadja?
sto je sa bridgestone s21? tvornicki dolaze na par modela a vecina ih nije mjenjala prije 10-15tkm? Jel moguce da toliko traju? Mene isto zanima ta kategorija ako kupim gsx s 750, ali mislim da ce ici mitas gore, touring force naravno:mrgreen:
 
Kako nema?


Bez naslova.png
 
Last edited:
da, vidim da ima dio, ali nazalost u mojoj varijanti ne npr Pilot road 5 GT, ;Metzeler 01 ne SE verzija. Morao napraviti refresh stranice, izgleda da je ostalo u cashu. Thx
 
  • Like
Reactions: El Mravac
Valjaju definitivno, sviđa mi se preciznost i lakoća manevara na malim brzinama tipa polukružno okretanje. A sad koliko traju, meni nisu trajale, ekipa kaže da im traju 5 do 7 tkm...
 
sto je sa bridgestone s21? tvornicki dolaze na par modela a vecina ih nije mjenjala prije 10-15tkm? Jel moguce da toliko traju? Mene isto zanima ta kategorija ako kupim gsx s 750, ali mislim da ce ici mitas gore, touring force naravno:mrgreen:
Nova Yamaha R6 4500 km s21 pri kraju. Još prvih 1000 km vožena kao po jajima tj do 8-10000 obrtaja.
 
Last edited: