Motociklom pokosio majku s bebom u kolicima

Tu je velika nizbrdica i nema semafora...
 
*Brzi* said:
http://www.index.hr/clanak.aspx?id=304531

Lijepo je krenula 2006.!  :shock:

Sad imam dijete od 8 mjeseci. Da mi ga ovakav idiot ovako ugrozi, ne bih se smirio dok ga ne bih pronasao...
 
Dal je skuter motor :misli: :mrgreen:
Salu na stranu dobro da nije gore zavrsilo :wink:
 
Kako na Mad Maxu.  :(
 
ib said:
Sad imam dijete od 8 mjeseci. Da mi ga ovakav idiot ovako ugrozi, ne bih se smirio dok ga ne bih pronasao...

katastrofa... a tek je počela godina a sezona još niti nije....

e, da, kako se život promejni kad imaš djecu, a neki luđaci divljaju motorima kao da je cijeli svijet njihov, tj cesta... hebo ti sve, ako ti majmun ubije ili osakati dijete. 
 
Nike said:
Tu je velika nizbrdica i nema semafora...
:?
... a tko je vidio voditi računa o sitnoj pizdariji kao što su kočnice.


:misli:
Vidiš, vidiš ovaj događaj ide u prilog onom Sleđevom postu o kotroliranju motora u trajanju 120 minuta prije kretanja s mjesta :mrgreen:
 
jolly the roger said:
lol lik napravio jackpot :mrgreen:jos da je zena bila trudna i nosila cekere bio bi to rekord
I da je uz nju hodala ćorava prabaka sa štapom  :mrgreen:



Jesmo li postali neukusni?
Jesmo. Neću više. ČPR! :mrgreen:
 
Hrvoje said:
:?
... a tko je vidio voditi računa o sitnoj pizdariji kao što su kočnice.


:misli:
Vidiš, vidiš ovaj događaj ide u prilog onom Sleđevom postu o kotroliranju motora u trajanju 120 minuta prije kretanja s mjesta :mrgreen:

moš ti njega kontrolirat dva dana prije polijetanja - nesreće se događaju. treba i sebe malo prekontrolirat, jer nesreće se događaju kad se takvi rađaju :franky:
 
Živjela lobotomija :mrgreen:
 
J... ga skuter! I to neispravni!
A ne motocikl! :palacdolje:
 
mkt said:
da nije oxio on je tih godina i vozi malaguti :misli: :mrgreen:
Madison je na slici
 
opet sve počinje ispočetka...  :( nikak da se neki nauče pameti :x  R.I.P. dečku iz splita