Motocross/Supercross/Enduro/Cross Country/Trial Hrvatska 2020.

Gdje ima staza na koju se može doći besplatno proći krug dva?
Čuo sam da kod Bedekovčine ili Zaprešića ima staza na kojoj se ne plaća ulaza za đir.
Ako tko zna neka podjeli informaciju.
Hvala
 
Gdje ima staza na koju se može doći besplatno proći krug dva?
Čuo sam da kod Bedekovčine ili Zaprešića ima staza na kojoj se ne plaća ulaza za đir.
Ako tko zna neka podjeli informaciju.
Hvala

Otac je bio na Ribniku 2017. napravio 2 kruga sa hard endurom 450 nitko nista pitao, drugi decki vozili na MX 250.
 
Gdje ima staza na koju se može doći besplatno proći krug dva?
Čuo sam da kod Bedekovčine ili Zaprešića ima staza na kojoj se ne plaća ulaza za đir.
Ako tko zna neka podjeli informaciju.
Hvala

doci na stazu I napravit 2 kruga?
 
Da, 2 3 kruga
Dečec ima kros pa da malo proba kaj je to peljat po stazi.
A gle, možda ga ponese pa odvozi 20.
 
Da, 2 3 kruga
Dečec ima kros pa da malo proba kaj je to peljat po stazi.
A gle, možda ga ponese pa odvozi 20.
Dođi u Petričku ako ti staza i mjesto odgovara, upad za klince je 50 kn. Tamo se ja vozim sa svojim klincima.
 

Attachments

  • Screenshot_20200905-232634_Gallery.jpg
    Screenshot_20200905-232634_Gallery.jpg
    69.8 KB · Views: 64
Zvuči na prvi pogled besplatno..?

Trial je bio super!
Možda idući vikend Savski Marof opet.
 

Attachments

  • Screenshot_20200905-232817_Gallery.jpg
    Screenshot_20200905-232817_Gallery.jpg
    85.1 KB · Views: 88
Je, vidio i popizdio. Šteta. I opravdanje da je financiski, zbog nemogućnosti dolaska vozaća iz susjedstva mi je sasvim bez veze. Nije se moglo samo za domaću ekipu kao na početku? Kontinuiteta radi - možda dogodine.

Ovo otkazivanje bilo koje Moto trke do sada je laz.
A GT i PH Auto sport na Grobniku sa strancima i brdski rally u Malackoj (sto Kreator TV i SPTV prenosi) moze?
 
Je, vidio i popizdio. Šteta. I opravdanje da je financiski, zbog nemogućnosti dolaska vozaća iz susjedstva mi je sasvim bez veze. Nije se moglo samo za domaću ekipu kao na početku? Kontinuiteta radi - možda dogodine.

domaci vozaci kojih bude 10-20
 
Ovo otkazivanje bilo koje Moto trke do sada je laz.
A GT i PH Auto sport na Grobniku sa strancima i brdski rally u Malackoj (sto Kreator TV i SPTV prenosi) moze?

Prati malo situacju pa pisi. Malacka je bla u kojem misecu a u kojem misecu je stavljena Hrvatska pod kriticnu zemlju?

Tomo I ekipa su ulozilili veliki napor I trud , dane I misece rada na sredjivanju staze, sve je bilo spremno a startna mista su bila rasprodana u kratkom vremenu.

Jednostavno sranje je u cilom svitu a ne samo u nas
 
Je, vidio i popizdio. Šteta. I opravdanje da je financiski, zbog nemogućnosti dolaska vozaća iz susjedstva mi je sasvim bez veze. Nije se moglo samo za domaću ekipu kao na početku? Kontinuiteta radi - možda dogodine.

Pausalni troskovi su jednaki za 50 i za 350 vozaca.... a poprilicni su ti troskovvi i samo hrvatski vozaci nebi mogli ni djelic troskova kotizacijom pokriti.

Nikome nije u interesu bilo otkazati utrku te se do zadnjeg moguceg trenutka prolongiralo s otkazivanjem.
... znas ono vaganje, oce-nece i tako danima.

I druge utrke koje su samoodrzive imaju problem, kako kod nas tako i vani.

Bit ce dogodine i to s duplim slagom na kavi :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Branko-ST
Trial utrka u Savskom Marofu sutra otkazana. HMS javio mailom.
Šteta..
 
18.-20.9. Mladina Jastrebarsko MX Vintage utrka.
Bas me zanima, nikad bio.. ;)
 

Attachments

  • Capture.PNG
    Capture.PNG
    142.5 KB · Views: 80
  • Like
Reactions: enduro
Je, sve je to u redu. Slažem se s troškovima i s brojem domaćih vozaća. Ali ne možemo živjeti samo za strance. Kao u turizmu, tko j.. domaće goste kad sjedneš negdje na večeru. I glupo je, ali uvijek se zaključi sa situacijom u Hrvatistanu.
E da, i onda u istom terminu otkazane Like, Dinaric Rally se sa stotinjak stranaca, pored corone i svih zatvotenih granica uredno provoza sve do Dnevnika.
Super za njih!
 
Je, sve je to u redu. Slažem se s troškovima i s brojem domaćih vozaća. Ali ne možemo živjeti samo za strance. Kao u turizmu, tko j.. domaće goste kad sjedneš negdje na večeru. I glupo je, ali uvijek se zaključi sa situacijom u Hrvatistanu.
E da, i onda u istom terminu otkazane Like, Dinaric Rally se sa stotinjak stranaca, pored corone i svih zatvotenih granica uredno provoza sve do Dnevnika.
Super za njih!

Nekad se bolje raspitat o stanju, procitat... pa onda dat u komentiranje al to je tipicno hrvatsko razmisljanje sve znas nema druge nego da dogodine organiziras utrku na Kozjaku. 👍
 
Rakov Potok 3.10. i dupla doza Jastrebarsko 10.10. ce biti super.. jedva cekam! ;)

Cross Country 3.10.2020. i 10.10.2020..jpg
Super Enduro 10.10.2020..jpg
 
  • Like
Reactions: enduro