Motoexpert - Split

darko_b

Well-known member
Ponukan nekim dobrim iskustvima drugih ,a i sam sam u kontaktu ..


Pucajte..  (y)

Zasad maksimalna preporuka :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Dragon Racing
a sta da ti kazem,djelovo lik korektno,a i od drugih sam cuo  pohvale,ali sam nakraju odlucio uvest motor bez njegove provizije,dakle sam naso,kupio,uvezo
 
črnomerec said:
a sta da ti kazem,djelovo lik korektno,a i od drugih sam cuo  pohvale,ali sam nakraju odlucio uvest motor bez njegove provizije,dakle sam naso,kupio,uvezo
nemoraš meni ..ja znam svoje razloge, nego drugoj ekipi koja raspravlja .. :wink:
 
Meni triba usluga unosa mog vlastitog motora.
Neda mi se  povlačit od vrata do vrata, od šaltera do šaltera i sve to dok sam na GO.
Platim i rugam se....



Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
Elias said:
Meni triba usluga unosa mog vlastitog motora.
Neda mi se  povlačit od vrata do vrata, od šaltera do šaltera i sve to dok sam na GO.
Platim i rugam se....



Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
ja sam isto tako htjeo izbjec odlazak na carinu i tehnicki pa mi je dmc samo za tu uslugu htjeo uzet 800 kn,plus kaj bi trebo platit uslugu špeditera,dakle za cca sve zajedno sat vremena koliko sam izgubio ostalo mi u đepu 1000kn
 
Samo znam da motoexpert igra otvorenim kartama, nema skrivenih problema. Meni je doveo motor po narudžbi i zadovoljan sam. U tom trenutku primjerci (s više km) na našem njuškalo tržištu su bili skuplji oko 2 tisuće eura nego me izašlo sve do registracije s motorom iz motoexperta. A najviše mi je značilo što mi je obećan datum i to je ispoštovano.
Eto....
 
Surađivao sa Moto expertom početkom godine, vlasnik Ante stručan, sposoban i čovjek od riječi (y)
Ako bi kupovao motor bez da ga mogu vidjeti/probati, izabrao bi njega za unos/kupnju  (y)
 
avinko38 said:
Surađivao sa Moto expertom početkom godine, vlasnik Ante stručan, sposoban i čovjek od riječi (y)
Ako bi kupovao motor bez da ga mogu vidjeti/probati, izabrao bi njega za unos/kupnju  (y)

Jel se može kod njega onda naručiti da uveze/unese neki motor?
 
AnteK said:
Jel se može kod njega onda naručiti da uveze/unese neki motor?
Da
I u ovoj temi imaš par ljudi koji su tako napravili....
 
Sve naj o Anti ,uzeo sam u njega FJR 1300 kako je reka tako je i bilo ,te sam se raspitivao oko uvoza nekog dukca MTS sve je zasnao u roku od dana doslovno da kljuca u ruke
 
AnteK said:
Jel se može kod njega onda naručiti da uveze/unese neki motor?
ako si vec naso motor sam bolje ga sam uvezi,izbjegnes proviziju i još neke usputne troškove,tako sam ja napravio
 
črnomerec said:
ako si vec naso motor sam bolje ga sam uvezi,izbjegnes proviziju i još neke usputne troškove,tako sam ja napravio

Lako tebi do Minhena, meni npr samo do Zg i nazad je trošak cca 2000 kn. A nisam neki tip koji bi spavao u hostelu gdje se dijeli kupaonica na više soba i jeo ispred dućana ili neki turski fast food. Tako, moje putovanje do minhena i motorom nazad + zoll tablice bi došlo barem 800€ kako sam otprilike računao. Bolje mi dati 300€ motoexpertu i dočekati motor i sve papire doma ispred trajekta, te samo skoknuti do tehničkog na regu, nego se patiti tjedan dana i misliti kako sam nešto uštedio.
Uostalom, cijenu motora sam vidio na mobile, dobio sam račun za trošarinu, vidio koliko dođe homologacijski papir i znam koliko sam Anti sve platio. Ta njegova provizija i njegov transport je manje novca nego da su mi motor slali nekom službom direktno iz salona u Njemačkoj.
Tako kažem, tebi se možda isplati otići sam po motor, meni ne.
 
kalimero said:
Lako tebi do Minhena, meni npr samo do Zg i nazad je trošak cca 2000 kn. A nisam neki tip koji bi spavao u hostelu gdje se dijeli kupaonica na više soba i jeo ispred dućana ili neki turski fast food. Tako, moje putovanje do minhena i motorom nazad + zoll tablice bi došlo barem 800€ kako sam otprilike računao. Bolje mi dati 300€ motoexpertu i dočekati motor i sve papire doma ispred trajekta, te samo skoknuti do tehničkog na regu, nego se patiti tjedan dana i misliti kako sam nešto uštedio.
Uostalom, cijenu motora sam vidio na mobile, dobio sam račun za trošarinu, vidio koliko dođe homologacijski papir i znam koliko sam Anti sve platio. Ta njegova provizija i njegov transport je manje novca nego da su mi motor slali nekom službom direktno iz salona u Njemačkoj.
Tako kažem, tebi se možda isplati otići sam po motor, meni ne.
Potpisujem (y)
 
kalimero said:
Lako tebi do Minhena, meni npr samo do Zg i nazad je trošak cca 2000 kn. A nisam neki tip koji bi spavao u hostelu gdje se dijeli kupaonica na više soba i jeo ispred dućana ili neki turski fast food. Tako, moje putovanje do minhena i motorom nazad + zoll tablice bi došlo barem 800€ kako sam otprilike računao. Bolje mi dati 300€ motoexpertu i dočekati motor i sve papire doma ispred trajekta, te samo skoknuti do tehničkog na regu, nego se patiti tjedan dana i misliti kako sam nešto uštedio.
Uostalom, cijenu motora sam vidio na mobile, dobio sam račun za trošarinu, vidio koliko dođe homologacijski papir i znam koliko sam Anti sve platio. Ta njegova provizija i njegov transport je manje novca nego da su mi motor slali nekom službom direktno iz salona u Njemačkoj.
Tako kažem, tebi se možda isplati otići sam po motor, meni ne.
naravno da ovisi od slucaja do slucaja,ja sam naso motor u sloveniji i kada sam pito da mi uveze jedan od experata iz zg,isplatilo mi se otic pjeske,urikverc,po snijegu,bilo kako.,nego da mi zg expert rjesava
 
črnomerec said:
naravno da ovisi od slucaja do slucaja,ja sam naso motor u sloveniji i kada sam pito da mi uveze jedan od experata iz zg,isplatilo mi se otic pjeske,urikverc,po snijegu,bilo kako.,nego da mi zg expert rjesava

Pa dobro, u SLO ko da ideš iz ZGB u Zaprešić, kako god okreneš bilo koja lokacija u SLO je po nosom...
 
črnomerec said:
naravno da ovisi od slucaja do slucaja,ja sam naso motor u sloveniji i kada sam pito da mi uveze jedan od experata iz zg,isplatilo mi se otic pjeske,urikverc,po snijegu,bilo kako.,nego da mi zg expert rjesava

To je potpuno druga priča, ti si u par sati iz kuće do s motorom nazad pred kuću.
Meni je trajekt do Splita 3 sata, a gdje je još Dojčland, pa još nazad  :LOL:
 
sve stoji,ali ti nece ni expert iz splita ici po jedan motor ako mu nije usput,a ako ide po samo tvoj,isto ce naplatit troškove plus provizija,po meni najbolja igra sa njime i slicnima je rec kaj te zanima,do koliko para,km i slicno i onda cekat ak kaj naleti za zadovoljavajucu cifru,a to da ce ti ici u bec po motor koji si tamo naso nece
 
...ja sam gledo,tojest frend je pogledo u njemackoj nekoliko motora kaj sam naso a njemu blizu,danas bar svako ima nekog negdje u inozemstvu,da je bio koji od tih motora ok,možda i nebi iso gore nego bi ga frend poslo,ima puno jeftinih opcija da ti se auto,motor i sl. pošalje u rh