Motoexpert - Split

Prošao sam cijelu temu ali nigdje nisam vidio koliko traži za uslugu uvoza motora (okvirno). Znači ja mu pošaljem link sa mobile.de a on riješi ostalo ili može i samo kupovina i dovoz.
Je li ima netko konkretne brojke?
Znam da je lakše nazvat i pitat ali eto, sad me zanima. :whistle:
 
Prošao sam cijelu temu ali nigdje nisam vidio koliko traži za uslugu uvoza motora (okvirno). Znači ja mu pošaljem link sa mobile.de a on riješi ostalo ili može i samo kupovina i dovoz.
Je li ima netko konkretne brojke?
Znam da je lakše nazvat i pitat ali eto, sad me zanima. :whistle:
NajLakse ti je zvat i pitat😁 al koliko vidim vecina je vise nego zadovoljna a i znam jednog osobno
 
  • Like
Reactions: prpa and Medo
Prošao sam cijelu temu ali nigdje nisam vidio koliko traži za uslugu uvoza motora (okvirno). Znači ja mu pošaljem link sa mobile.de a on riješi ostalo ili može i samo kupovina i dovoz.
Je li ima netko konkretne brojke?
Znam da je lakše nazvat i pitat ali eto, sad me zanima. :whistle:
Ništa od tog okvirnog, konkretnog nazvati i informirat se,sve zavisi,gdje je,,koja makinja je manje vazno,al samo da nije od privatnika, dogovoriš i prst u uho...,meni je stigao salonski Strom sa kraja Njemacke prije 2 godine,da ti govorim o cijeni,nema veze sa danasnjom sigurno,al koliko se sjecam,u nekih 200-250 eur.,skuplje nego da sam ides,a i vise ces potrositi,i dobijes sve rjeseno,samo na tehnicki otic...