Motoexpert - Split

seki22 said:
Hahahaha
Jel ti to zaozbiljno ili si puka ka kokica
Moj Cosmic...........


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ti si najčudnija biljka od svih rijetkih, tj. zaštićenih vrsta, ali si benigan i samim time te nemam potrebe pokenjat... ono pošteno.
Ako taj GT ne ode dok se ja tornjan, onda ću ti pokazat u svim situacijama da si u krivu. Teren ne uključujem jer ti ionako nemaš jajca za to.
 
cosmic said:
Ti si najčudnija biljka od svih rijetkih, tj. zaštićenih vrsta, ali si benigan i samim time te nemam potrebe pokenjat... ono pošteno.
Ako taj GT ne ode dok se ja tornjan, onda ću ti pokazat u svim situacijama da si u krivu. Teren ne uključujem jer ti ionako nemaš jajca za to.
Ne razumis ti to dragi moj Cosmice
Ne sudi drugoga po sebi.....zato i jesmo ka drzava tu di jesmo
Ja NIKAD nisan reka da je Tracer GT neupotrebljiv motor
Ja san reka da je MENI Tracer GT neupotrebljiv motor
A valjda ja najbolje znan sta je meni upotrebljivo a sta nije i za sta mi motor/skuter treba i sluzi
Jel razumis ti to dragi Cosmice......
Znam te dugo pa se ne mogu ljutit na tebe jer nisi zloban......samo te ponekad ponese.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Motoexpert (Ante) je ljudina i pol ( i više), upoznali smo se preko jednog drugog forumu na kojem se također pokazao ljudina spreman uvijek pomoći i dok nije bio u ovom poslu s motorima.
Našao sam DR-a  na Braču, zamolio sam ga da ode pogledati..međutim on ne samo da je pogledao..dao zeleno svijetlo..nego je dao svoju lovu..spakovao motor na paletu i poslao mi kamionom (Naravno da sam mu uplatio lovu odmah..jedino mu još nisam nekak vrnuo paletu  :mrgreen:)
Znam nekoliko "mudraca" koji su mislili kupiti od njega motor..al ih je jebalo to što bi Ante (Motoexpert) na tom motor zaradio 2-3 stoje ojra.. pa kao: ma neš ti na men zarađivat..znam ja i sam kupit motor..i naravno kad kupe uglavnom vide da je ponuda kod Ante ipak bila bolja  :LOL:
Živia Ante i UMH  (y)
 
Netko ju dovodi u ST Seki jesi ti?
 

Attachments

  • Screenshot_20200310-112422_Brave.jpg
    Screenshot_20200310-112422_Brave.jpg
    525 KB · Views: 316
seki22 said:
Ne razumis ti to dragi moj Cosmice
Ne sudi drugoga po sebi.....zato i jesmo ka drzava tu di jesmo
Ja NIKAD nisan reka da je Tracer GT neupotrebljiv motor
Ja san reka da je MENI Tracer GT neupotrebljiv motor
A valjda ja najbolje znan sta je meni upotrebljivo a sta nije i za sta mi motor/skuter treba i sluzi
Jel razumis ti to dragi Cosmice......
Znam te dugo pa se ne mogu ljutit na tebe jer nisi zloban......samo te ponekad ponese.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ti si Bog bija dok nisi zna šaltat, a sad sa DCT si Bog Svemira... [emoji38]
Daj me prosvitli kako ti je AT "upotrebljiva" a ovaj GT ne? Mislim da je i ostatak članova zainteresiran na osvrt.
Btw, kad izbacimo "tebe" iz jednažbe, ostaje i dalje komentar "Tracer GT je neupotrebljiv".
Da se odma razumimo, nisan uopće reka koji je bolji, a koji ne jer im je jedino zajedničko šta su motori, ali me baš zanima zašto je tebi AT bila najbolji izbor.
 
Zorro said:
Motoexpert (Ante) je ljudina i pol ( i više), upoznali smo se preko jednog drugog forumu na kojem se također pokazao ljudina spreman uvijek pomoći i dok nije bio u ovom poslu s motorima.
Našao sam DR-a  na Braču, zamolio sam ga da ode pogledati..međutim on ne samo da je pogledao..dao zeleno svijetlo..nego je dao svoju lovu..spakovao motor na paletu i poslao mi kamionom (Naravno da sam mu uplatio lovu odmah..jedino mu još nisam nekak vrnuo paletu  :mrgreen:)
Znam nekoliko "mudraca" koji su mislili kupiti od njega motor..al ih je jebalo to što bi Ante (Motoexpert) na tom motor zaradio 2-3 stoje ojra.. pa kao: ma neš ti na men zarađivat..znam ja i sam kupit motor..i naravno kad kupe uglavnom vide da je ponuda kod Ante ipak bila bolja  :LOL:
Živia Ante i UMH  (y)
Covik ne radi mukte naravno
Ali isto tako ne radi se sumnjivim motorima iz sumnjivih izvora
Jedino ako ti kao kupac oces bas taj motor on ti rece sve mane koje mogu doc
Krajnje posten pristup......


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zorro said:
Motoexpert (Ante) je ljudina i pol ( i više), upoznali smo se preko jednog drugog forumu na kojem se također pokazao ljudina spreman uvijek pomoći i dok nije bio u ovom poslu s motorima.
Našao sam DR-a  na Braču, zamolio sam ga da ode pogledati..međutim on ne samo da je pogledao..dao zeleno svijetlo..nego je dao svoju lovu..spakovao motor na paletu i poslao mi kamionom (Naravno da sam mu uplatio lovu odmah..jedino mu još nisam nekak vrnuo paletu  :mrgreen:)
Znam nekoliko "mudraca" koji su mislili kupiti od njega motor..al ih je jebalo to što bi Ante (Motoexpert) na tom motor zaradio 2-3 stoje ojra.. pa kao: ma neš ti na men zarađivat..znam ja i sam kupit motor..i naravno kad kupe uglavnom vide da je ponuda kod Ante ipak bila bolja  :LOL:
Živia Ante i UMH  (y)

ako je ovo pž požega ja neman pojma šta je bolja preporuka od ovoga,
čovik i na + 600km zna da je ante ljudina  (y)
 
Zorro said:
Motoexpert (Ante) je ljudina i pol ( i više), upoznali smo se preko jednog drugog forumu na kojem se također pokazao ljudina spreman uvijek pomoći i dok nije bio u ovom poslu s motorima.
Našao sam DR-a  na Braču, zamolio sam ga da ode pogledati..međutim on ne samo da je pogledao..dao zeleno svijetlo..nego je dao svoju lovu..spakovao motor na paletu i poslao mi kamionom (Naravno da sam mu uplatio lovu odmah..jedino mu još nisam nekak vrnuo paletu  :mrgreen:)
Znam nekoliko "mudraca" koji su mislili kupiti od njega motor..al ih je jebalo to što bi Ante (Motoexpert) na tom motor zaradio 2-3 stoje ojra.. pa kao: ma neš ti na men zarađivat..znam ja i sam kupit motor..i naravno kad kupe uglavnom vide da je ponuda kod Ante ipak bila bolja  :LOL:
Živia Ante i UMH  (y)
super (y)
lijepo je kad ljude dijele i dobra, profesionalna iskustva
osobito danas kad se često komentar svodi ili na pljuvanje ili na zavist

u svakom slučaju pohvalno je što je čovjek (motoexpert) profesionalan i što drugi znaju tu profesionačnost cijeniti (y)
 
cosmic said:
Ti si Bog bija dok nisi zna šaltat, a sad sa DCT si Bog Svemira... [emoji38]
Daj me prosvitli kako ti je AT "upotrebljiva" a ovaj GT ne? Mislim da je i ostatak članova zainteresiran na osvrt.
Btw, kad izbacimo "tebe" iz jednažbe, ostaje i dalje komentar "Tracer GT je neupotrebljiv".
Da se odma razumimo, nisan uopće reka koji je bolji, a koji ne jer im je jedino zajedničko šta su motori, ali me baš zanima zašto je tebi AT bila najbolji izbor.
Evo i mene zanima :)

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

 
Dok dočekamo tu mudrost, reć'u van ja... GT nema autobox a Šeki ne zna šaltat. Baš je gofno taj tracer.

I čisto da budemo on Topic... Samo riječi hvale za Autoexpert iako je moj ADV vjerovatno jedini koji ne može ni 170 po instrumentu uvatit. :sad:
 
Koliko vidim po fejsu nemoze biti loš cim kupcu ostane lufta za daljnu prodaju isti dan

Sent from my MI 6 using Tapatalk

 
Švabo said:
Koliko vidim po fejsu nemoze biti loš cim kupcu ostane lufta za daljnu prodaju isti dan

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Ma da, tko to kupi,pa stavi prodat isti dan, ili nakon par dana. Daj link ,dokaz!
 
Nike11 said:
Ma da, tko to kupi,pa stavi prodat isti dan, ili nakon par dana. Daj link ,dokaz!
Fejs. Jutros na motoexpert stranici popodne na motori oprema dijelovi prodaja. HD

Sent from my MI 6 using Tapatalk

 
cosmic said:
Dok dočekamo tu mudrost, reć'u van ja... GT nema autobox a Šeki ne zna šaltat. Baš je gofno taj tracer.

I čisto da budemo on Topic... Samo riječi hvale za Autoexpert iako je moj ADV vjerovatno jedini koji ne može ni 170 po instrumentu uvatit. :sad:
Čini mi se da si bia objavia u talijanskoj grupi nešto u vezi toga,navodno ga triba rastegnit u petoj do kraja i vozit na manual.