Motoexpert - Split

Bruno1 said:
Čini mi se da si bia objavia u talijanskoj grupi nešto u vezi toga,navodno ga triba rastegnit u petoj do kraja i vozit na manual.

Prosto logično
 
Gledam, gledam, al ne vidim nigdje ... ima li negdje telefonski broj od čovjeka (Ante?) koji uvozi motocikle, i navodno to radi vrlo civilizirano?

Hvala.

 
Evo par crtica da oživim temu...prije 4 godine u Ante s punim povjerenjem uzeo Integru i već tad najavio da slijedeći motor/skuter kupujem opet kod njega.Prošli tjedan se počastio odlično očuvanim X ADV om kod Moto experta ...Osim što je čovik profesionalac,stručan i transparentan - spreman je uvik pomoć i kod nabave sitnica ili kod kakvog savjeta kad zovnem za potencijalnog kupca.
 
Ja bi dodao još nešto motoexpert... zovi Antu ... a mos i poruku poslati,na sve reagira...
 
  • Like
Reactions: Švabo
Koji je način plaćanja, samo gotovina ili ima i drugih oblika?
Sve se mozes dogovoriti,nesto das,nesto nedas,kartice,krediti... kako god mozes,al da stima...
 
Ekipa,
Kako je sto se tice Motoexperta i cijene koju traze za motor ?
Dali se da pregovarati ili je fix ?
Pri tome ne mislim se ciganiti sa covjekom za 5 eura ako je vec stvarno posten...
Ali opet, imaju nesto sto mi je zanimljivo ali mislim da je malo too much.

Hvala.
 
Ako stavim link onda ode rasprava u krivom smjeru... Biti će natezanja bezveze.

Mene zanima dali je netko uspio ispregovarati nešto oko cijene ?

Ja to gledam nekako ovako....
Ako nešto na tržištu košta 1E, ti prodaješ za 5E jer si ok, pošten itd... Onda se ja slažem da ću ti dati definitivno više od 1E i mirno spavati.
E sad, dali ću dati 5E ? Vjerojatno ne, ajmo se naći negdje da smo svi zadovoljni.
 
Poanta je da su motori dosta skupi?🤔
 
a nazoveš i pitaš... nije isto jel kupuješ motor od 10 kE ili 4 kE...
ono što znam, da su u zadnja 2 miseca 2 čovika, naručili motore od motoexperta, jedan od 13 kE, drugi 15 kE...kažeš model, godinu i maksimalnu kilometražu, on potraži po njemačkoj i austriji (odakle mu dolaze skoro svi motori), pošalje ti slike, cijenu i oćeš nećeš... nema rabata, možda ako ćeš na opremu pa ti nešto pokloni ili da neki rabat na tu opremu.
ono što ima u prodavaoni isto, cijene su te koje jesu, mići rabat možda ubodeš ako mu duže stoji ili mu se svidiš.
al najbolje nazovi..
a to da je na tržištu nešto 1E, a kod njega 5E... tom logikom odma potraži lipo na tržištu to za 1E i svi zadovoljni.
ja sam kod njega uzimao opremu za svoj motor,nosače, kufere i to... kaže ti cijenu i to je to...nema rabata... bude to povoljnije nešto od ostalih trgovina... jednostavno i bez komplikacija.