motoforce kit 50ccm

Status
Not open for further replies.
dobra cijena i nista manje kvalitetan od recimo top performansa,a trajnost naravno ovisi o jacini samog kita,odrzavanju i nacinu voznje,kao i za svaki drugi kit
 
dvoumim između standard verzije koja je identična kopija orginalnog cilindra i plus verzije koja ima bolje prelivne kanale samo neznam kako bi ovaj zadnji šljakao na purejetu
 
radit ce,zasto nebi radio,ali kit naravno mora biti za purejet...

i ja ti nebi preporucio tuning purejeta,te masine nisu za tuning i neces izvuc nikakve posebne performanse,bar ne kao na modelu sa karburatorom i jos mozes ocekivati probleme sa injektorom,koje vec imas sad na serijali...

moze se ta masine pretvorit u karburator ali to je druga prica i financijski uz tuning bas nije isplativo,ostani na serijali ili ako zelis tuning onda promijeni masinu,pozdrav
 
znam koje je veselje pureshit i da nije za tuning, borim se s njim već 7 g.  :bonk: , ali potrošnja je super i solidno ide
 
roadrunner_99 said:
dvoumim između standard verzije koja je identična kopija orginalnog cilindra i plus verzije koja ima bolje prelivne kanale samo neznam kako bi ovaj zadnji šljakao na purejetu
....kit kao kopija originalnog cilindra nema nikakvoga smisla(mozda je jeftiniji od originalnog piaggio cilindra...a mozda i nije)....u svakom slucaju uzmi jacu verziju ako zelis poboljsati prefomanse skutera...pure jet se takodjer da lijepo pojacati pod uvjetom da je sve slozeno kako treba...te uz obaveznu upotrebu malossi elektronike(koja se spaja izmedju original ecu-a i instalacije vozila)....te uz pravilan odabir auspuha...kao i set up-a varijabilnog prijenosa...skuter iznenadjujuce lijepo vuce...ubrzava... (y)
Koliko god da ljudi ne vole pure jet...u ovom slucaju imas prednost...a to je da se ne moras zezati trazenjem idelanog karburatora...dizni...te njegovom stelanju....elektronika dolazi tvornicki kalibrirana....ukopcas i vozis... :wink:
 
roadrunner_99 said:
znam koje je veselje pureshit i da nije za tuning, borim se s njim već 7 g.  :bonk: , ali potrošnja je super i solidno ide
onda ga ostavi takvog kakav je sad,imas motor za jurit :wink:
 
Status
Not open for further replies.