MotoGP ASSEN

Fireblade2

New member
Bandit said:
Znam da je ovima iz cro moto teško to napraviti, al vole se gurnut svugdje.

Al ovako izgleda satnica, bez napomena i sl.
Evo, bez napomena i sl. od nas linih dalmatinaca šta guramo nos svugdje a samo radi mog dobrog prijatelja admina pi...  :jesus: :

 
Poštovani,

Vama u čast otvorio sam novu temu.

S poštovanjem,

Vaš dobar prijatelj - admin pizdek

:mrgreen: :mrgreen:
 
Sad se mogu fino posipat pepelom jer sam prije 3 utrke rekao da Ducati mozemo lagano prekriziti. Stoner je brzi vise od pola sekunde u oba treninga. Skino je pole record na race gumi.  :anger: A Rossi veli de se moze samo prasine iza Stonera nagutati jer tesko da ce Yamaha moc toliko nadoknadit.
 
i ostalo je jos oko pola sezone do kraja, izgledi su dobri :D
 
jolly the roger said:
ne pravite razanj bez zeca...rossi ima 50 bodova vise od stonera...

vidim da upozoravas na veliku dottorovu prednost pa...
...ako stoner to dostigne bit ce jos veca festa :misli:

 
jolly the roger said:
ma jok, stoner ce plakat ko kisna godina jer rossi nebude bio prvak :LOL:
nisam mislio na njega, nego na tebe :mrgreen:
uputio si na veliku prednost da mozes jos vise spustat dottora ako stoner to stigne...ako ne stigne, prednost je bila prevelika...
jesam u pravu :misli: :mrgreen:
 
Bandit said:
Poštovani,

Vama u čast otvorio sam novu temu.

S poštovanjem,

Vaš dobar prijatelj - admin pizdek

:mrgreen: :mrgreen:
:mrgreen: :wink:

Hvala, hvala...

Stoner obara rekord staze i opet dominira...hm,hm...to što su na elektronici Ducatia pronašli ih ponovo stavlja u ulogu u kojoj su bili prošle sezone (u seksu bi se to nazvalo biti gore  :mrgreen: )
 
pK said:
nisam mislio na njega, nego na tebe :mrgreen:
uputio si na veliku prednost da mozes jos vise spustat dottora ako stoner to stigne...ako ne stigne, prednost je bila prevelika...
jesam u pravu :misli: :mrgreen:

:LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

daj mi broj svog dilera molim te :jesus:
 
hm , je da je ducati vjerojatno specifican motor i to ... ali zar jedino stoner moze na njemu voziti
ostali u danasnjoj utrci recimo imaju tek 10 , 12 i 13 mjesto
:misli:
 
pa nevjerojatno. nikada necu shvatiti zasto rossi tako lose starta. i sta mu je ovo trebalo. a vozio je cak i par puta brzi krug od stonera - bez mjenjaca! hej, bez mjenjaca!
 
11 sekundi, odlicno  8)

E sad neka netko kaze da je Stoner drugi Hayden :LOL:

Inace, sve u svemu ,jos jedna dosadna utrka :?
 
hayden u zadnjem zavoju ostao bez benzina i ostao bez treceg mjesta :(
izgleda da je benzin i moto gp momcadima skup :mrgreen:
 
Orion said:
pa nevjerojatno. nikada necu shvatiti zasto rossi tako lose starta. i sta mu je ovo trebalo. a vozio je cak i par puta brzi krug od stonera - bez mjenjaca! hej, bez mjenjaca!

Pa nisi zar tolko glup da ne mozes da shvatis da 50 i 70 kg nikako ne mogu da imaju isto ubrzanje  :misli: plus sad vozaci imaju LC pa nemoraju da se zahebavaju sa gasom i wheelijem dakle opali do daske po gasu i ko ima manje kila brzi je  :?
 
Hebote, nemam net par dana i nisam ni provjeravao kad je trka, cijelo vrijeme mislio da je sutra  :?
Nego kaj je bilo s Rossiem?