MotoGP Austria 2020 - Red Bull Ring

Vidim Miller treci u prvenstvo pa nesto kontam mogo bi Dukac kod Dovija koji put i zaribat eno nak, imaju ti Dukci obicaj upo zavoja zablokirat 😁
 
Taj KTM...jel se to kvari?
 

Attachments

  • 9710B758-5224-41B7-9452-7F977C3AD858.jpeg
    9710B758-5224-41B7-9452-7F977C3AD858.jpeg
    87.1 KB · Views: 63
Bravo Rossi. Kapa dolje.
Ali slabo ce ovakva Yamaha konkurirati Doviu.
I hrpa preostalih staza pase Dukcima.
 
Last edited:
Zao mi bindera.. kako ih je krenuo slagati, jos prije restarta.. u 8. Krugu restarta se prekoci i sve padne u vodu.. a u tom trenutku je bio u naletu i zaostajao 0.8 za prvim..
 
  • Like
Reactions: MA-Zvone and Shepa
Bravo Rossi. Kapa dolje.
Ali slabo ce ovakva Yamaha konkurirati Doviu.
I hrpa preostalih staza pase Dukcima.
Alo ba kakve veze imaju Rossi i Yamaa s mojim postom :poop: Man'me se dijete s tim nebulozama i ne quotaj me vise 👈
Glava baniraj me malo, moja prosta dusa ne moze da razumije volki intelekt u ovoj temi. Previse insajderskih informcija za mene laika 🤓
 
Jebate. Prognozirao sam da će polu prdnut motor dok bude vodio, i nije bilo daleko. Čisti poklon milleru pa na kraju prvom portugizu u povijesti.
Čovjek se usro, išao na nepotrebnu preobrambenu putanju i što. Što. Eto Millera, žednog kao čista duša.
Čisti poklon.
Jebaga pol.
Osim toga, zajebo si se što si izdao svoje i otišao u onu neprijateljsku mašineriju. Tamo ćeš uvijek biti poslušni sluga onom don kihotu. Ti potpisao, a kateem prodisao.
Baš ti ne ide.
Fabio izvlaći maks iz one bicikle na kojoj se ne usudi stisnut kočnicu. U narednim trkama i dalje će on i BB - prejeben je - lomit koplja s profešurom dovijem.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: e39
Alo ba kakve veze imaju Rossi i Yamaa s mojim postom :poop: Man'me se dijete s tim nebulozama i ne quotaj me vise 👈
Glava baniraj me malo, moja prosta dusa ne moze da razumije volki intelekt u ovoj temi. Previse insajderskih informcija za mene laika 🤓

Dijete nisam tebe isao quotati, ne kuzim greskom mi uhvatilo.
Malo si bahat i bezobrazan.
Takvi kao ti su u stvarnosti teske pickice.
Odi ljeci komplekse negdje drugdje.
 
  • Haha
Reactions: Mocippaldi
Da li se zna koje je lajtunge imao Vinales, da li su bili OEM od gume ili YART pleteni?
Navodno polovne sa Aprilia Tuono 1100 factory. Sad da li je to istina ili ne, ja ne znam, mislim da nije jer ne bi krepali da su bili sa Factory-a
 
  • Like
Reactions: Outlaw
Kolko lud moraš bit da vidiš da ti kočnica malo radi malo ne i nastaviš se utrkivat.
Uglavnom sa 220 skočit sa motora , veeelika muda, srećom sve dobro prošlo. Mislim da je dobro napravio da nije ostao na motoru.
 
  • Like
Reactions: Shepa and as17
Kaze Miguel otkad MM nema svi se potajno nadamo da možemo biti prvaci.. Zato i je zanimljivo. Vjerojatno i mnogi bolje voze dok ovog nema. Psihologija.Kako ih je sve iskompleksirao, brutalno.
 
  • Like
Reactions: Nexie and fawlty82