MotoGP Austria 2020 - Red Bull Ring

Nije to od jucer, imao je i prije par solidnih kvalifikacija i kad krene trka jednostavno potone pod pritiskom. Danas je imao sve, dobar motor, svoju stazu, vodstvo.. i njega totalno razjebe restart. Cim je vidio crvenu zastavu njemu je u glavi bilo evo hoce me sjebat sad sam gotov. Liliput
 
Ajme koje utrke danas. Rossi je uspjesno izbjegao dva motora da ga ne pogode. Nije mi jasno kako su se Morbideli i Zarco sudarili? Tko je kriv? Zna li se sto je Oliviera razbijao svoj box? Jbg Pol stvarno nema stabilnosti za neke ozbiljne rezultate. Jos je Binder rookie zavrsio 4 ti.

Jorge Martin nastavlja u svom stilu u Moto 2.
Jedva cekam sljedecu nedelju!!!
 
Neko je starto sa 12te pozicije kao najsporiji od yamaha a zavrsio kao najbolji :mrgreen: :mrgreen: ...5 mjesto.. solidno..Dovi profesorski..Mir dobar..ide suzangija..Miler dobar na iducoj trci bice jos bolji..Binder srecko..iduca trka popravni Za sve ostale
 
Uzas, ovo je danas bilo cistiliste.
Moglo je biti 2x beheading materijala za www.bestgore.com
Hvala Bogu i Maverick i Rossi su za dlaku izvukli zive glave.

Sta kaze struka, da li je Zarko kriv?
 
Last edited:
[QUOTE="singlica, post: 4995141, member: Nije mi jasno kako su se Morbideli i Zarco sudarili? Tko je kriv? Zna li se sto je Oliviera razbijao svoj box?
[/QUOTE]

Žarko ga prošel i onda se vratil odma ispred njega.
Oliveira- zato jer se dogodil slican incident ko u Brnu. Esp široko i vraća se na trkaću putanju
 
  • Like
Reactions: singlica
Thunderdome

IMG_20200816_155450.jpg
 
Kaze ostao bez medium gume pa zato nije pobjedio..😁
Ok vidjet cemo iduci vikend..
 

Attachments

  • B0CA075D-4DB2-4ECB-9128-0427FA218A3A.png
    B0CA075D-4DB2-4ECB-9128-0427FA218A3A.png
    725.2 KB · Views: 152