MotoGP Brno 2020

mate

Administrator
May 22, 2002
882
210
43
Kad bi svaki talentirani pojedinac s ozbiljnim pristupom bio u vrhu bilo kojeg sporta, onda taj vrh ne bi bio Mt. Everest nego Himalaja. :mrgreen:
Kuzim sto si htio reci i to je ok, ali svrstavati nekoga u vrh ovako napamet je u najmanju ruku pretenciozno. :mrgreen:

dovla

Well-known member
Apr 27, 2009
4,323
28
48
33
Osijek
Ma sta je ok molim te, sta ti mislis da je marquez jedini tako posvecen i “lud”??
Pa stvarno ste smjesni.. takvih mentalnih sklopova ima desetine u vrhunskom sportu, a naravno od ludjeg uvijek ima ludji..
Btw herlings je prosle god slomio stopalo na warm upu i sjeo na motor i pobjedio gajsera i ekipu. To je van svake pameti ali eto dogadja se i takvih primjera ima. Mm ne bi u mxu pobjedio na nacionalnom nivou a ne gp... o boze zar stvarno netko ko se bavi motociklizmom misli suprotno?! Sick..

• Like
Reactions: igVG

mate

Administrator
May 22, 2002
882
210
43
Pokušavam smiriti loptu. :mrgreen: Imam u kvartu njih desetak koji su igrali sa Bobanom i Šukerom i bili bolji do njih ali...:mrgreen:

• Haha
Reactions: Tiho and Nero

dovla

Well-known member
Apr 27, 2009
4,323
28
48
33
Osijek
Vidi, o tebi imam upravo toliko nisko misljenje tako da drugacije ne mogu ni pristupiti.Uostalom nemoj se pravit fin nakon svega sto si mi u povijesti izgovorio.
Bananku ako se ne svidja moj ton nek se zali gazdi...😁

Branko-ST

Active member
Feb 23, 2008
4,944
24
38
Split
Vidi, o tebi imam upravo toliko nisko misljenje tako da drugacije ne mogu ni pristupiti.Uostalom nemoj se pravit fin nakon svega sto si mi u povijesti izgovorio.
Bananku ako se ne svidja moj ton nek se zali gazdi...😁
:ROFLMAO:

Mate reci mu :ROFLMAO:(y)

ovo je forum nemamo svi isto misljenje a nekad je I dosadno pa gonis nizbrdo:ROFLMAO:

Dene

Well-known member
Apr 24, 2016
2,543
34
48
Rijeka
Pokušavam smiriti loptu. :mrgreen: Imam u kvartu njih desetak koji su igrali sa Bobanom i Šukerom i bili bolji do njih ali...:mrgreen:
Šta i ti :mrgreen:
Dobro,ovi moji nisu igrali s Bobanom i Šukerom ali su svejedno isto bolji od njih ali...
😄

zagrepcan

Active member
Mar 21, 2015
1,215
20
38
43
rijeka
Binder binder, tooo je mooooj tim! :mrgreen:
Ozbiljno, razmišljam da negdje nađem kakav klipić kako čovjek koči i ulazi u zavoj. WRC djir. Zanese ga, zabaci, i na bok polegne :love:
Ovi iza pipkaju nogom, iscimani da im prednja ne pobjegne

• Like
Reactions: Jurke94

Igor28

Active member
Jan 2, 2016
669
207
43
Grobnik, Rijeka
Kad taj vaš famozni svemirac MM ili taj Novi Brad Pit postave rekord Grobnika, onda ću ja reć da je stvarno dobar, ova preseravanja na prototipovima nabuđenima sa posebnim gumama ne priznam.
Dakle, serijski motor supercorsa sc0 ili dunlom đipipro, skida rekord, onda je izvanzemaljac,ovako kurac, pa i ja bi bio dobar na tom prototipu karbonskih kočnica, TC u 169 stupnjeva, WC sa 59 stupnjeva, kurac to.

Branko-ST

Active member
Feb 23, 2008
4,944
24
38
Split
kako je lipo bacit udicu I onda nastupaju glamci :ROFLMAO:

Forum je zakon!

mate

Administrator
May 22, 2002
882
210
43
Nikakva udica, samo loša izvlakuša. Te fore po Splitu prodaji. :mrgreen:

piljun

Well-known member
Sep 20, 2012
4,192
44
48
1016
južno
Sa svojim pristupom i razmisljanjem covik bi u MXGP bio u vrhu a ti mozes pametovat i dalje na forumu i mastrubirat nedjeljom popodne na TV
Veza motoGP i mx GP je da i jedni i drugi motori imaju dva kotača , troše benzin i imaju volan , kocnice , sic itd . Ostatak nema nikakve slicnosti. Ko tvrdi drugacije nije nikad vozio ni mx stazu ni asfalr stazu.

• Like
Reactions: igVG and e39

Branko-ST

Active member
Feb 23, 2008
4,944
24
38
Split
Nikakva udica, samo loša izvlakuša. Te fore po Splitu prodaji. :mrgreen:
Nemam se sta izvlacit ja jos uvik mislim i virujem da MM bi u MXGP bi bija u vrhu

Samo cekam likove tipa bil bija tako dobar na T maxu ili relaciji ST-MA posto su poceli sa Grobnikom i tvornickim motorima

karadolo46

Well-known member
Feb 15, 2009
6,784
130
63
31
Senj
A senj - karlobag... nek stane lokalcima na cRRtu :mrgreen:

• Haha
Reactions: Igor28