MotoGp Brno - VN Češke...24.08-26.08.2012.

xx-SB

Active member
Circuit info

Length: 5.403 m. / 3,357 miles
Width: 15m
Left corners: 6
Right corners: 8
Longest straight: 636 m. / 0,395 miles
Constructed: 1987
Modified: 1996

 
Ducatijev tvornički tim potvrdio je da Nicky Hayden neće nastupiti na VN Brna zbog posljedica pada na kvalifikacijskom treningu u Indianapolisu.

Nakon teškog pada u posljednjem dijelu kvalifikacija na domaćoj stazi u Indianapolisu, Hayden je slomio ruku i nakratko ostao bez svijesti. Liječnici su mu zabranili nastup na utrci, a sada je potvrđeno da neće voziti ni u Brnu.

    “Žao mi je, propuštam još jednu utrku. Osjećam se dobro, ruka je još malo nateknuta i nemam previše snage, a poznato je da su ozlijede desne ruke najgore za motocikliste.”

    “Daleko sam od idealne forme i nastupom u Brnu riskirao bi formu u ostatku sezone. Naravno, još uvijek osjećam vrtoglavice i liječnici su mi preporučili odmor.”

    “Rekli su mi da je utrkivanje u ovakvom stanju vrlo loša ideja, a momčad se složila. Iako mi je teško, moram poslušati stručnjake i razmišljati o povratku u Misanu. To je vrlo važna utrka za mene i Ducati pa ću dati sve od sebe kako bi se spremio za povratak u Misanu.”

Talijanska momčad neće tražiti zamjenu za Haydena, pa će Valentino Rossi voziti jedini tvornički Desmosedici.
 
Talijanski vozač vjeruje da će Ducati u Brnu biti konkurentniji u odnosu na dvije teške utrke u Sjevernoj Americi.

Nakon što je potvrdio povratak u Yamahu, sedmerostruki MotoGP prvak doživio je dva nova razočaravajuća nastupa u Laguna Seci i Indianapolisu. U Laguni je pao nekoliko krugova prije kraja utrke, a u Indyju je upisao sedmo mjesto i gotovo minutu zaostatka za vodećima.

    “Iza nas su dvije vrlo teške utrke i drago mi je što odmah slijedi Brno gdje očekujemo konkurentniju formu. Iduća dva tjedna vrlo su važna za ostatak sezone. Očekujem dobru utrku, ovdje smo prošle godine bili prilično konkurentni,” rekao je Rossi.

    “Nakon toga slijedi dvodnevno testiranje u Misanu, a onda krećemo u završni dio sezone.”

Rossi će ovog vikenda biti jedini vozač Ducatijeve tvorničke momčadi budući da Nicky Hayden propušta utrku zbog posljedica teškog pada u Indianapolisu.
 
kova tt said:
.... nazalost i Stoner ide na operaciju,ništa od Brna! :palacdolje:
I nada se povratku za VN Australije!  :palacdolje:  Predzadnja trka u kalendaru! Usran završetak moto karijere! :(
 
progressof_B said:
...jos malo i u Brnu smo.... :)
..nisi jedini,pošalji broj na p.p.  8)
 
Mislim da iz Donjeg miholjca idu 3 motora...a mozda ih negdje putem i slanče jer ovaj na rsv4 nema na akrapu db killer  :LOL:
 
Jebate koja mimoza ovi Pedrosa...
Rossi izaša malo šire priko pasice, zagazija u zemlju, kamenčić pogodija Pedrosu u prste live noge i eno ga šepa po boxu.
Ne bih se čudija da mu je polomilo 7-8 kostiju.
Ka da je o' cukra u pizdu materinu...
:no:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
Shepa said:
Jebate koja mimoza ovi Pedrosa...
Rossi izaša malo šire priko pasice, zagazija u zemlju, kamenčić pogodija Pedrosu u prste live noge i eno ga šepa po boxu.
Ne bih se čudija da mu je polomilo 7-8 kostiju.
Ka da je o' cukra u pizdu materinu...
:no:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
Baš i nisu bili kamenčići kad su mu probili vizir i ogulili naljepnice na prednjem dijelu motora!
 
Shepa said:
Jebate koja mimoza ovi Pedrosa...
Rossi izaša malo šire priko pasice, zagazija u zemlju, kamenčić pogodija Pedrosu u prste live noge i eno ga šepa po boxu.
Ne bih se čudija da mu je polomilo 7-8 kostiju.
Ka da je o' cukra u pizdu materinu...
:no:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
Ali svejedno je 1.  (y)
Nediraj mi u Pedrosu  :LOL:
Ako ove godine ne bude prvak e onda je zaslužio da bude vjećni VICE  :?
 
xx-SB said:
Ali svejedno je 1.  (y)
Nediraj mi u Pedrosu  :LOL:
Ako ove godine ne bude prvak e onda je zaslužio da bude vjećni VICE  :?
Slažem se, ove godine mu se lipo posložilo.
Ako ne osvoji, mislim da bi ga HRC triba konačno škartat.

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
...a Capirossi u Ponedeljak vozi,Yamahu,Hondu  pa čak i CRT!Malo zbog sigurnosti,malo zbog gumica! :shock:
...veli konačno da i ja probam taj 1000! (y)

..kakvo rado mjesto ima! (y) (y)
 
Prosle godine na Brnu Simonceli je ostvario svoje prvo postolje i maestralnu utrku......od kad ga nema prvenstvo je jednosmjerna ulica :sad:.....ja osobno sam obožavao supersica a vjerojatno i većina vas!
 
Nakon Bena, evo i Jorge omirisa travicu tijekom drugog treninga.
Lowside i jedan i drugi.

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
Rossi ispod pola sekunde zaostatka...prva 2sektora ispod stotinke(0.036)..nemogu vjerovat