MotoGP - Gran Premio TISSOT de Aragón

Utrka teski šit
Bravo bravo Bagnaia!!!!!!!!!!!👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
 
A Quartarara za razliku od prošle sezone sreća ove prati čak i kad ima problema u utrci. Doslovno svaki puta kad on ima problema pobjedu odnese konkurent koji je najdalje od njega u poretku, tako da nakon utrke opet ima prilično veliku prednost
 
  • Like
Reactions: exfreerider
Ovo je kraj ludog konja..drugi je al ukus u ustima je ko da je zadnji..kad te omladinac ovako kulturno ofleka..sad za njega ko doskoro za dedu ide pjesmica...dobre trke dobivo je sve rjedje..prestigli ga neki pjetlici brzi..sto im je nekad placo ture..sto ih je pusto da gledaju kada guzi
 
IMG_20210912_150750.jpg
 
Ovo je kraj ludog konja..drugi je al ukus u ustima je ko da je zadnji..kad te omladinac ovako kulturno ofleka..sad za njega ko doskoro za dedu ide pjesmica...dobre trke dobivo je sve rjedje..prestigli ga neki pjetlici brzi..sto im je nekad placo ture..sto ih je pusto da gledaju kada guzi
ja ne kuzim odakle ovakav komentar. mislim lako za hejt ali ne znam jel si gledal trku ili si kopal po pupku nakon rucka?

pa em sto je Paco odvozio stvarno takticki odlicno 3x se vracao drito nakon prolaska, em sto je MM jos uvijek sa pol ruke u trci. kad ruka bude na 80% cak i sa ovakvom hondom brijem da mu ne mogu nit grijace na kotace stavljat prije trke...
 
  • Haha
Reactions: piljun
Danas Bagnaia... neće ostvarit svoju prvu pobjedu. Sve je u glavi.
Nikad mi nije bilo toliko drago što sam pogriješio 💪 .
Al svaka čast i mići the boxeru, potencijalno dosadnu trku učinio je odličnom.
 
Malo Crmeljio i Michelin preotvoreno seru 💪 Proslu utrku Peko na Barumkama ovu utrku Frtaljko i Zare na Mitasicama :mrgreen:
 
Forza DUCATI !!!!

Pogodio sam 1. i 5. umalo 😁

Sad jos samo 5 puta tako i evo naslova 🤔

Konstruktorski uzimamo 100%, a mozda i momčadski. Vozaca slijedece godine 😉

Gigi je napravio cudo motor. Vec 3. pobjednik ove sezone, a Zare bi mogao napravit jos čudo.

Bravo bravo bravo! 💪