MotoGP - Gran Premio TISSOT de Aragón

Sve skupa ne sliči više na ništa.Za mene osobno ,ovaj cirkus je postao negledljiv.Utoliko da danas na jutarnjoj kavi nitko od moje ekipe nije imao želje za komentarom jedne utrke ,a kamoli rezimirati sezonu koja je na izdisaju.
 
Nisi mjerodavan, svi tvoji postovi pokazuju da si ostao zarobljen u vremenu i prostoru prije 30 godina. Ne kuzim zasto uopce komentiras i to uvijek isto.
 
  • Haha
Reactions: Mocippaldi
Meni je utrka bila bomba.

Držala me napetim, nije bilo spavanca kao u Mate :D

Doduše, možda me držalo lajanje voditelja na BT Sportsu.

Volim jakog Marca, volim kako divljački vozi, nadam se da će iduće godine biti konkurentan.

A što se Rossija tiče, bilo bi lijepo da (makar na neku talijansku prevaru) izvuče još jedno postolje.
 
Kacigu je nosio u lijevoj, a bome ni šampanjac nije mogao držat ;)

WTF

Pa jbt on ne može ni čep od boce odvrnut, morao je čvaljama, ko klošar ispred kvartovskog dućana. Jbt on je odista i dalje u raspadnom stanju, a opet među najbržima.

tfBbs3X.jpg


👑
 
  • Like
Reactions: zagrepcan and Nero
Šta je u motogp dobro:
Nitko ne bježi da je već sad sve gotovo....ovaj koji vodi zna vozit, fakat je mali dobar
MM se definitivno vratio i sad ga netreba više ništa žalit, kao boli ovo ono...jbg boli svih...
Ima jedno desetak vozača koji mogu iznenadit pa nikad neznaš.. itd
Šta je loše:
loše je da se neki vrte godinama bez učinka i nikad ga neće ni biti, Cal, Miller, Lecuona, Vinales, Pol E, .. i sad kad slijedeće godine uvale još Caneta , Gardnera, ona dva talijancina... ma niš od toga...
Bastianini je bio dva koplja iznad svih u moto2 i sad se muči, vjerujem da mali ima potencijala ... samo nek se dočepa kakvog tvorničkog tima ...i jedva čekam da dođe Raoul Fernandez (y)
 
  • Like
Reactions: Cyrus
Šta je u motogp dobro:
Nitko ne bježi da je već sad sve gotovo....ovaj koji vodi zna vozit, fakat je mali dobar
MM se definitivno vratio i sad ga netreba više ništa žalit, kao boli ovo ono...jbg boli svih...
Ima jedno desetak vozača koji mogu iznenadit pa nikad neznaš.. itd
Šta je loše:
loše je da se neki vrte godinama bez učinka i nikad ga neće ni biti, Cal, Miller, Lecuona, Vinales, Pol E, .. i sad kad slijedeće godine uvale još Caneta , Gardnera, ona dva talijancina... ma niš od toga...
Bastianini je bio dva koplja iznad svih u moto2 i sad se muči, vjerujem da mali ima potencijala ... samo nek se dočepa kakvog tvorničkog tima ...i jedva čekam da dođe Raoul Fernandez (y)
Sve u zivotu je Gaussova krivulja i uvijek netko mora bit slabiji.

Mislim da za Millera nije fer. Ne moraju svi biti jednom prvaci. neki jesu materijal za prvaka, a neki ne.

Ako za Millera mogu razumjet zasto ne, onda za Lecuonu stvarno mislim da nema razloga. Decko ima 21 godinu. Ne razumijem kako i kada se za njega moze reci da se vjecno vuce u MotoGPu ?