MotoGP - Grande Prémio 888 de Portugal 16-18/04

Ja ne znam zašto se svi čude Bagnai. Pa prošle godine je dokazao da zna bit nevjerojatno brz, gušt ga je gledat. I baš je imao nevjerojatnu,. ali nevjerojatnu, nesreću da na kraju nije došao ni do jedne pobijede. Otprilike isto kao i ove godine. S time da me zanima kako će ga klošari idući put zajebat da opet ne uspije do pobijede.
baj d vej - zanimljiva mi usporedba njega i morbidellija. Bagnaia zabavniji i brži, ali treba mu se sve poklopit. morbidelli možda ne tako brz ali trezveniji, racionalniji.
Fabio... miriše na nešto čemu se nadao prošle sezone. Al duga je sezona...
Mark... nije to on, al svejedno - kakav gušt je gledat kako ga Aprilia prestiže :mrgreen:
 
Misam bio oduševljen kad su Bagnaiu dali u factory team, i jos uvijek mi nije najdraži, ali moram priznati da otkriva nova lica DUCATIa. Vozi ga na dosta drugačiji macin od ostalih.
 
  • Like
Reactions: zagrepcan
super trka, bagnaia odlican, sa 11 na 2. markez, klasika, vec se poceo zabijat u druge. a di je dovi bio? :mrgreen:

evo link:

ja upravo pogledao, jesu reklame svakih 5min ali izdrzi se
 
Neda mi se trazit.onaj svoj post al uglavnom pise , kvalifikacije su jedno a utrka drugo .
Sto se tice MM a mislim
 
MM jednu utrku vozio i ukupnom poredku ispred Valentine :mrgreen:
Nadam se da je ovo bila Valentinina predzadnja utka u bogatoj MotoGP karijeri :p
 
  • Like
Reactions: Dene and Tibor
Malo sam protisno kroz prevoditelja, posto neam pojma talijanski, i ovo mi odma upade u oci :mrgreen:

" da più di tre anni non vince una gara e toglie la moto a un giovane."

"Certo, lui ha il diritto di continuare e io il diritto di dire la mia. E dico che Agostini, Lucchinelli e tanti altri erano finiti per i giornali quando arrivavano terzi o quarti. Qui invece lui è Rossi è si trova sempre una scusa."
 
Pol ostal bez zadnje brenze 😳

Zaretu je kriv mjenjač as je sam zasaltal 2 a ne 1 brzinu 🤔

Jacku opet puklo nes va poddrkici 😱

A Vinales opet mora delat complete mind reset 🤣



Pocelooo je sad zapravo!!! 😆😆😆


P. S. Nisamo pohvalili Aleixa, on kaze va Jerezu podium 😎
 
Pol ostal bez zadnje brenze 😳
Prebrz bio pa da ne bi zavrsio ispred...
Zaretu je kriv mjenjač as je sam zasaltal 2 a ne 1 brzinu 🤔
More bit a kolko se sjecam prednji mu je u nagibu otiso(stariji sam cojk pa se morebit ne sjecam dobro :mrgreen:)
Jacku opet puklo nes va poddrkici 😱
I da nije, a da li je ko bi vjerovo, opet bi 5-6 :p
A Vinales opet mora delat complete mind reset 🤣
Mozda Krmeljio nece Spanjolca ove godine za prvaka, malo promjene sad il nikad je prilika da Vrancuz jednom u mileniju bude prvak 👊
P. S. Nisamo pohvalili Aleixa, on kaze va Jerezu podium 😎
(y)
 
Ala brižan človik :confused:. Još im je govorio: ovo je sranje, bojim se to ovdje vozit...
1618809645577.png
 
  • Sad
Reactions: Mocippaldi
Neda mi se trazit.onaj svoj post al uglavnom pise , kvalifikacije su jedno a utrka drugo .
Sto se tice MM a mislim
Meni je recimo jako znakovito bilo ono njegovo otresanje desne ruke i u subotu i u nedilju prije sidanja na motor, šta implicira da ga jebe pumpanje podlaktice zbog neutreniranosti.
S obzirom na to, dobro je i izdrža utrku (i pritom vozija skoro sve krugove 1:40,xxx).
Zapravo, ako ćemo realno, možda su mu doktori tribali i zabranit utrku, jer ako ti je napumpana podlaktica ruke kojom kontroliraš gas i prednju kočnicu, nisi fizički spreman i ugrožavaš ostale sudionike.
Ali jbg, od nekud treba krenut, ako se misli vratit.
 
Stavit če mu tempomat da ne umara desnu ruku! Doktori su mu savjetovali da još neide na trku,komisija dozvolila da ide na trku.
 
  • Like
Reactions: pikacu79
Last edited:
Arm pump je normalan u offroad trkama kao disanje/treptanje..

Može on to izdržati. ;)
Normalan je u svim sportovima u kojima su podlaktice opterećene u toj mjeri da ga izazivaju.
Naglasak moje replike je bio na neutreniranosti.
;)
 
zao mi je sto je Rins prosle sezone izgubio puno s ozljedom. Meni, vozac sa trenutno najljepsim stilom voznje. Nadam se da ce izdrzati sezonu bez ozljeda jer bi mogao napraviti puno, cak i vise nego Mir.
AE s apriliom odlican, iako mislim da njima u timu treba jos jedan vozac sa znanjem koje moze prenjeti boxu a vezano uz podesenost motora, ovjesa ...
a ovo sto dukac radi na ravnici.... strasno