MotoGP - Misano 2020

Ovog Vinalesa i Millera i ja bi ladno preteko kolko su dobri :mrgreen:
 
Zanimljiv vikend u sve 3 klase.
Rossiu propadne podij u zadnjim krugovima. Mali Mir vozi jebeno. Drago mi je zbog Morbidelia. Zasluzio je ovu pobjedu. Totalna dominacija od pocetka.
Moto 2 je bio gust za gledat. Marini je fulao brzinu i Bezzeci je to iskoristio, bio je odlican fight do kraja.
Meni je fascinantan Sam Lowes, covjek je startao iz boxsa a na kraju zavrsio 8-mi.. a inace mu je forma gore dolje.....
Moto 3 za gledat nije za osobe slabog srcsa. Mcfee konacno pokazuje svoje iskustvo i uspijva pobijediti dok se ekipa oko njega kolje. Sve u svemu odlican vikend nije bilo red flagova ni prekida.
 
  • Like
Reactions: Shepa
#fabulousfabio

IMG_20200913_151229.jpg
 
Miller pored svih sranja moro jos Dovia pustit 👈
 
Pa seronja Rosi ne može pobjediti niti kada nema glavnih aktera. Pfff
 
Joan Mir je upravo spasio Italiju od naglog epidemiološkog skoka.
Dobro je netko primjetio.
Grgili bi se i ljubili po ulicama.
Ma bravo Rossi. Baš je vukao ovu trku. Koliko god se dalo. Bacalo ga je na sve strane. Dugo ga takvog nismo vidjeli.

Sve u svemu, od Mirbidellia se ovo samo čekalo, prije ili kasnije.
Bagnaija dokazuje da Ducati ipak ima svog igrača.
Dovi najgora sezona u dugo vremena. Prvi u poretku.
Kako su krenuli, još će ih MM dostići kad se vrati.
 
Hmmm, mozda se ekipa uozbiljila, tko ce znat.
Ja se nadam da se borba nastavlja i kad se MM vrati.
 
zanimljiva trka u svakom slučaju
 
dobra trka (y) stvarno miller i vinales top loosers o_O dok fabio fantastic je redefinirao sve do sada pokazano :oops:

Da vidimo, tko jos nije pobijedio ove sezone? Cisto da se nastavi shok terapija na kladionicama :mrgreen:
 
Svaki vikend novo iznenađenje, ovaj put na red je došao Morbidelli, sjajno (y)
No treba se podsjetiti da je cijeli vikend bio odličan, da je već pobjeđivao na ovoj stazi u moto2, dakle neko samopouzdanje je postojalo i baš mi je drago.

Šokantne su oscilacije proizvođača od utrke do utrke , prošlu utrku je Yamaha bila već pokopana, ktm na vrhuncu moći , a gle sad... nema ih ni u prvih 10...alooo...šta je sad s tim Binderom...Oliveirom.. :oops: … za hondu bez obzira tko je vozi ovo je debakl (n)

Iako mu fale dvije utrke Mir je poskočio na tablici bodova , a čekam još Rinsa da plane, jbg..malo me razočarao , nema ga od početka sezone...trokira..
Vinales a pogotovo Quartararo ugašeni.., nakon početne dominacije ništa od bodova ili vrlo slabo... badava ti ako si u subotu brz ,nedjeljom se "kroje gaće"...

Sad su se nagurali u bodovima, svi vide šansu... bit će fora do kraja :giggle: ;)
 
  • Like
Reactions: exfreerider
Vinales jedini hard zadnja guma 😂 Rins zaboravi nikad nista od njega, vjecita druga a ponekad i treca liga, Mir je za njeg Space Shuttle 🤓
 
S tim se slažem. Potajno sam se nadao kad će mir uhvatiti taj stroj do kraja i početi but bolji od rinsa. Čini se kao da je počeo s tim.
A Rossi, nije bitno je li 3. Ili 4. Bitno je, jedna skoro patetična talijanska bajka 😄, da su njegovi pioniri počeli pobjeđivati. Nakon nižih klasa polako i u ovoj 💪
 
VR je doslovno rekao:" Koji kurac sam otvorio akademiju (škola vozača), zatvorit ču je.Sa Morbidelijem od sada pričam samo o nogometu!" Sve to uz smješak.
 
  • Like
Reactions: as17 and bolcic
Svaki vikend novo iznenađenje, ovaj put na red je došao Morbidelli, sjajno (y)
No treba se podsjetiti da je cijeli vikend bio odličan, da je već pobjeđivao na ovoj stazi u moto2, dakle neko samopouzdanje je postojalo i baš mi je drago.

Šokantne su oscilacije proizvođača od utrke do utrke , prošlu utrku je Yamaha bila već pokopana, ktm na vrhuncu moći , a gle sad... nema ih ni u prvih 10...alooo...šta je sad s tim Binderom...Oliveirom.. :oops: … za hondu bez obzira tko je vozi ovo je debakl (n)

Iako mu fale dvije utrke Mir je poskočio na tablici bodova , a čekam još Rinsa da plane, jbg..malo me razočarao , nema ga od početka sezone...trokira..
Vinales a pogotovo Quartararo ugašeni.., nakon početne dominacije ništa od bodova ili vrlo slabo... badava ti ako si u subotu brz ,nedjeljom se "kroje gaće"...

Sad su se nagurali u bodovima, svi vide šansu... bit će fora do kraja :giggle: ;)
Nisi pozorno pratio prvih 10
😁