Motogp mugello 2022

Karlo955

New member
Pozdrav svima. Nakon dugo godina napokon sam kupio karte za Mugello. Karte su za travnjak ( general admission) subota i nedjelja. Idemo ja i moj tata. Molim da tko je bio, da mi kaze neke smjernice da se sto bolje provedem na utrci, npr. najbolje pozicije za gledat, di jest, di spavat, najbolje ceste da se izbjegne guzva. Svaka pomoc je dobro dosla. Hvala
 
  • Like
Reactions: Xj6_2013
Pozdrav svima. Nakon dugo godina napokon sam kupio karte za Mugello. Karte su za travnjak ( general admission) subota i nedjelja. Idemo ja i moj tata. Molim da tko je bio, da mi kaze neke smjernice da se sto bolje provedem na utrci, npr. najbolje pozicije za gledat, di jest, di spavat, najbolje ceste da se izbjegne guzva. Svaka pomoc je dobro dosla. Hvala
Valjda ti je kupnjom karte određena i pozicija na stazi. :unsure:
 
U Assenu je odredjeno mjesto samo ako za tribine kupis kartu, s obicnom kartom mozes gdje hoces osim tribina.
 
  • Like
Reactions: maRRin 06
Za ulazak u SLO i IT odnedavno više nitko ne pita ništa, u biti naši su zadnji skinuli covid potvrde (za povratak u HR), prošlu subotu.

Što se manifestacija tiče, to neznam (provjeriti), ali za ulazak u trgovine i kafiće (ako se sjedi vani), nitko me nije ništa pitao, bio sam dva puta u prošlih 10ak dana.

U Mugellu sam bio, ali ne na Moto Gp-u, ako se ide motorom svakako preko Apenina, Passo della Raticosa, Passo della Futa, dobre ceste i puno motora. Popiti kavu u kafiću na prijevoju Futa, unutra na zidu imaju puno slika i suvenira sa utrke Mille Miglia, koja prolazi tuda...

W5aJriL.jpg


Bmrpkd2.jpg


IGo5Vlt.jpg


VPUSzmP.jpg


zH61pPH.jpg
 
Kako sam bio u Italiji zdanjih par mijeseci pravno formalno gledano potreban je antigenski test i DPLf ( EU Digital Passanger Locator form) ako se ide dalje od 60km od granice KLIK ali ni jedanput me nisu pitali za bilo šta. Išao vlakom do Venecije li kombijem do Verone. Ali ako bi me pitali a nebi imao tih papira bila bi kazna od 400€ pa tako da sam rađe sredio papire (DPLf je besplatan samo upišeš i pošalješ si na mail) a test ok za onih par kuna ga napraviš. Ali niko nije provjeravao ništa. Govorilo se isto da če Italija ukinuti sve mjere krajem 4. mijeseca pa mislim da do Mugella neče ništa ni trebat.