MotoGP - Qatar 2021 R1 28/03/21 a odmah i R2 04/04/21 😄

Ove godine sigurno ne....
Dok prvih 15 završava unutar 9 sekundi, svasta je moguce, osim necije dominacije.
Može pobijediti Suzuki, Yamaha, Honda, možda i Ktm, samo Ducati nema šanse, a ni Aprilia.

😁 (y)
 
Ovaj opet :poop: :mrgreen:

Fora je kako se svi pozivaju na europske staze kao da su sve druge u najmanju ruku minirane. I onda dodu s velikim ocekivanjima pa opet Marqzez najbrzi.... jer mu nitko nije reko da staza ne pase Hondi.😄
 
A kaze da ga nisu Dukci na pravcu prelazili ladno bi uzeo utrku 🤛 A Suzuki i Yamaha su ko brzi od Dukca :unsure: a prije njega 2 Suzukia i @ Yamahe. Sam se prekocio min 2 puta i otisao presiroko u prvom zavoju 👊 Vrijeme da Dovi preuzme ulogu :mrgreen:
 
A kaze da ga nisu Dukci na pravcu prelazili ladno bi uzeo utrku 🤛 A Suzuki i Yamaha su ko brzi od Dukca :unsure: a prije njega 2 Suzukia i @ Yamahe. Sam se prekocio min 2 puta i otisao presiroko u prvom zavoju 👊 Vrijeme da Dovi preuzme ulogu :mrgreen:
Vrijeme je da Bastianinia upiknu. Ostalo nažalost nije realno.
 
A za MM-a... ako nakon svega bude dominantan (ili barem najbolji) - nakon svega što je prošao, nakon što se učlanio u savez civilnih invalida rada, nakon što nije vozio toliko dugo, nakon što je honda izgubila kompas (jer je sve karte bacala na njega) - bit će to veći podvig od svih naslova.
Svaka njemu čast, ali ja sam nekako više za ne....
 
Jel on to oce rec da je Mir kriv što se zabio u njega na ciljnoj i sjeba sam.svoju ruku
 
I on operaciju mišićne ovojnice podlaktice spominje već duže vrimena, ali bolje bi mu bilo pitat Crutchlowa kako je njegova prošla, da ne bi i on otiša u test vozače.
🤪
 
Ilker se također poveo tom modom arm-pump operacije. Ne kužim kako to nisu išli raditi tijekom duuuuge pauze, nego bas sad usred sezone? 🤔


BTW. Pirro vec testira, a drugi tjedan cemo po prvi put vidit posto Dovi dere GP21 😳
 
  • Like
Reactions: zagrepcan and Cyrus