MotoGP "Silly Season" u 2025. (pretpostavke, glasine i predviđanja)

marquez.jpg
 
  • Like
Reactions: pikacu79
sad ce Honda da povuce veze i upumpa lovu nekom u padze da se jos koja trka doda u kalendar..da bi imali kakve takve sanse..inace odose Repsolove pare u Yamahu :mrgreen:
 

 

Kad se pojavila vijest da se vraća na slijedeću utrku, priznajem da sam bio jedan od skeptika. :mrgreen:

Za nekoga tko je u vrhunskoj fizičkoj formi, sa čistim prelomom bez ispada živca te dobro izvedenom operacijom, nije čudno da odmah počne s vježbama i rehabilitacijom.
 
Last edited:
Kad se pojavila vijest da se vraća na slijedeću utrku, priznajem da sam bio jedan od skeptika. :mrgreen:

Za nekoga tko je u vrhunskoj fizičkoj formi, sa čistim prelomom bez ispada živca te dobro izvedenom operacijom, nije čudno da odmah počne s vježbama i rehabilitacijom.

Ja nisam skeptik od Lorenzovog loma i to kako su ga posjeli na motor a on dovozio utrku..ipak, 4-5 dana nakon operacije raditi ovakva opterecenja je malo vise od rehabilitacije..
svaka mu cast!
 
U moru drugih, nazalost imao sam i te dvije frakture i operacije s plocicama. :mrgreen: Mozda zvuci cudno ali nije bilo nikakvih bolova. Obicno komplikacije nastaju od ostecenja tkiva pored kosti. Marquezu je sve bilo cisto i vjerojatno je samo razrezan misic pa me zato ne cudi. Osim toga, to je takva ozljeda da je glavni junak u holivudskom filmu i prije operacije bi razbio jos bar 5-6 negativaca.:love:
 
  • Haha
Reactions: Ivan_ZG
Mozda zvuci cudno ali nije bilo nikakvih bolova.
Ni meni nitko nije vjerovao da ne boli , meni još i lopatica pukla, nju nisu ni dirali. Vozila normalno sa šarafima , al ne ko Marquez odma drugi dan 😂

No dobro, ni to tema, idemo dalje :mrgreen:

Vidjet ćemo koliko će Marquezu trebat vremena da se vrati , meni bu interesantno dukca pratit ;)
 
  • Wow
Reactions: Ivan_ZG
U moru drugih, nazalost imao sam i te dvije frakture i operacije s plocicama. :mrgreen: Mozda zvuci cudno ali nije bilo nikakvih bolova. Obicno komplikacije nastaju od ostecenja tkiva pored kosti. Marquezu je sve bilo cisto i vjerojatno je samo razrezan misic pa me zato ne cudi. Osim toga, to je takva ozljeda da je glavni junak u holivudskom filmu i prije operacije bi razbio jos bar 5-6 negativaca.:love:

zaboravih da si ti dio ove stare bande koja nema kaj nije slomila:mrgreen::LOL:

ja si samo ovo gore usporedim sa bilo kojim nogometasem koji kad se ogrebe kaze da mu je sjebalo karijeru..karikiram naravno:LOL:
 
Mislim da je ključ u njihovoj fizičkoj spremi a dosta igra i psiha jer su već u glavi baždareni na ozljede jer žive u takvoj okolini praktično od rođenja.
 
rekao bih da ne postoji profesionalni sportas koji fizicki nije na razini 'supermena', pogotovo danas, kada jednostavno nema mjesta samo talentu..100x je bila prica da cemo vidjeti kakav ce biti tek kad se prvi put polomi kak spada..ovo je kak spada, bolilo ili ne bolilo, ali njemu je u glavi samo vratit se..i nece se promijeniti milimetra..