MotoGP "Silly Season" u 2025. (pretpostavke, glasine i predviđanja)

sad bi bilo dobro da Dovi pocne pobjedjivat , napravi prednost i taman kad budu mislili evo gai jedno tri trke prije kraja stane..jebo naslov uvali im kajlu ko Bautista :mrgreen: ..zabarska posla ..da im se jebat a da im ne udje..ako hoces sex plati pa se klati:mrgreen:
 
Kratko i jasno - ako ne stave uz millera u tvorničku postavu i bagnaiu - da bog da nikad više ne osvojili niti jedan naslov.
Mladi su i jako dobri. Možda nikad ne postanu odlični, ali ima šanse da se razviju do samog vrha. Pogotovo Bagnaia.
Ove ostale ziher igrice s penzionerima... sere mi se
 
  • Like
Reactions: Shepa
Kratko i jasno - ako ne stave uz millera u tvorničku postavu i bagnaiu - da bog da nikad više ne osvojili niti jedan naslov.
Mladi su i jako dobri. Možda nikad ne postanu odlični, ali ima šanse da se razviju do samog vrha. Pogotovo Bagnaia.
Ove ostale ziher igrice s penzionerima... sere mi se

Miller je B liga.... ali vreća je prilično prazna...
 
Last edited:
Miller je B liga.... ali vreća je prilično prazna...
Pa mislim, igraju s kartama koje imaju. Sigurno bi rado zakucali na tuđa vrata i rekli: oprostite, mi bi Fabia i Bindera, može?
I da, možda miller nije baš ono kako on sam sebe vidi (novi stoner :mrgreen: ) ali nije baš ni "b liga"
 
jel moguce da je ovde mashina ostala citava :unsure:...ako nije to znaci da Morbideli ima jos 3 motora do kraja sezone i ako iz Honda nastave udarat kajle Yamahi onda tamo pred kraj gledamo kako klavijature startaju iz boxa..sad skonta da je ovo ustvari dukac...al nema veze ni yamaha nije bila u puno boljem stanju:mrgreen:
 

Attachments

  • i-CHFnbbh-L.jpg
    i-CHFnbbh-L.jpg
    84.6 KB · Views: 99
Last edited:
Pa mislim, igraju s kartama koje imaju. Sigurno bi rado zakucali na tuđa vrata i rekli: oprostite, mi bi Fabia i Bindera, može?
I da, možda miller nije baš ono kako on sam sebe vidi (novi stoner :mrgreen: ) ali nije baš ni "b liga"

Nitko nije loš samo Ducati traži prvaka a Miller to po meni nije. Čak i da je vreća puna, pitanje je koga bi odabrali. Očekivalo se da će Vinales I Quartararo dijeliti po 25 i 20 bodova po utrci a nema ih nigdje.
 
Danas je situacija neusporediva s bilo koji dobom. Jedan Miller bi prije15tak godina bio bi zvijezda samo takva.
ne bi rekao da će Fabio ispast novi vinales. Ali nek vrijeme pokaže.
nek je nama bindera.
i da, jadan pol . Ali stvarno mi je čovjeka žao 😁
 
jel moguce da je ovde mashina ostala citava :unsure:...ako nije to znaci da Morbideli ima jos 3 motora do kraja sezone i ako iz Honda nastave udarat kajle Yamahi onda tamo pred kraj gledamo kako klavijature startaju iz boxa..sad skonta da je ovo ustvari dukac...al nema veze ni yamaha nije bila u puno boljem stanju:mrgreen:

Sjeti se kako su Lorenza Bautista i Simonceli istresli da se Loretov motor oba puta zapalio, nije smio novu masinu upotrijebit ni kriv ni duzan :poop:
 
Fabio je na najboljem putu da bude novi Vinja.
Ima vremena..treba tvornicu bez rezultata odradit za tako nesto:)

stvarno su neki klinci cudo, guraju, vuku..na glavu..ali kad se sjetim Rossija, taj je dosao i znalo se da nema dalje..

Marquez he isto tako..ovo dalje su oscilacije i oscilacije..
 
  • Like
Reactions: Nero and pikacu79
Sjeti se kako su Lorenza Bautista i Simonceli istresli da se Loretov motor oba puta zapalio, nije smio novu masinu upotrijebit ni kriv ni duzan :poop:
1598264538831.png


-1 :mrgreen:

Mozda do kraja godine Yamaha bude pitala Hondu ako ima nesto za posudit, kada njima vec ne treba vise o_O
 
  • Haha
Reactions: Mocippaldi
Syahrinova M1 - nakon raspada u Australiji pretprošle godine - barem je bila u jednom komadu i bez tog šampona ... pa se moglo razaznati štogod na njoj.

 
  • Like
Reactions: e39