MotoGP "Silly Season" u 2020. (pretpostavke, glasine i predviđanja)

bolcic

Active member
May 20, 2004
398
34
28
RIJEKA

Lady Devil

Member
Nov 1, 2019
56
10
8
Opatija
Pogledajteeeee semafoor:mrgreen:..svi su bolji od njega..znaci daleko iza svih
Da da... :LOL:
od ovih 'ostalih' neznam koga bi izdvojila kao 'the best of the rest'....!?
(Gore ne može...)
-----------------------------------

Ova sezona mi je super je stvarno neznaš ko će osvojit prvenstvo?!... ono 'čista sreća.... :mrgreen:

zagrepcan

Well-known member
Mar 21, 2015
1,253
30
48
43
rijeka
Ne znam baš. Men se čini da ostali i jesu odlični. Ove godine najjača konkurencija u dugo vremena. Zato i je tako. Rade greške, ne ide im uvijek kako bi htjeli. Otprilike kao i Markezu na prvoj utrci. Ili kao Markezu u idućih sedam utrka.

zagrepcan

Well-known member
Mar 21, 2015
1,253
30
48
43
rijeka
Di je tema di su p... komadi?!
Pretendenti za naslov se uredno poslagali na prvim mjestima.
Alert, gledam malo strane forume. 99% ih smatra Mira za najrealnijeg osvajatelja. Im logike. Iako... dobar je dečko, ali je previše što se kaže apolonski a premalo dionizijski. Nema tu spektakularnih slajdova a al Binder. Al pamet na najjače. U moto3 nitko nije toliko dominirao na način usavrši tehniku zalijepi se za prvog i stigni ga zavoj dva prije cilja

bolcic

Active member
May 20, 2004
398
34
28
RIJEKA
Dakle Pol vec ima CBR obucenu RC, dok Brad i Miguel klavijaturiraju :ROFLMAO:

Nebogi Bradl, on kao da je motor dobio od udruge modelara osnovne skole Schwabmünchen :mrgreen:

TDI team ima jasnu hijerarhiju tko ima koliki budget/downforce krilaca za test bike. Tito more bit sretan da mu nisu dali Monster 400 🤕🤣

Mocippaldi

Well-known member
May 23, 2002
5,611
92
48
Netherlands
Bolje corona neg slomljena kost u prvom zavoju utrke :oops: Razlan yebe sam sebi do stotok koljena i Yamahu i Chea :mrgreen: Sad ce pocet harakiriji u Iwati :mrgreen: