MotoGP "Silly Season" u 2025. (pretpostavke, glasine i predviđanja)

Ako ode u Petronas , to mu je jedina šansa (ako još možemo o tome uopće pričati u društvu MM93) da proba uhvatit tu decimu.
Petronas je tim koji neće nazadovat, dapače pogledajte u F1, pojeli su sve timove uzeli Mercedes i odlučili biti neprikosnoveni.
Zar mislite da isto nemogu u motoGP…., nebih se kladio..prema tome tko god sjedne u Petronasovo sedlo  taj ima otškrinuta vrata prema samom vrhu
Lova čini čuda , pojest će samu jamahu ako treba, tvornički tim ostavit za testiranja  :wink: :wink: :wink: (budemo vidjeli za par godina .. (y))

čekamo rasplet  :D :misli:
 
Kakve veze ima Team Petronas s Cheovom voznjom  :misli: Vozi isti motor i ima istu ekipu oko sebe, kako se Team zove i ko mu je gazda nije bitno jer mu ne moze  smanjit zivotnu dob  :mrgreen:
 
https://twitter.com/matoxley/status/1264860340233408517?s=21
 
Forum je pao, digo se, obnovljen. Kao Fenisk.
I to u vrijeme kad padaju bombe za novinare moto gp-a o_Oo_Oo_O
Jack Miller upada u tvornički. Riješena stvar.
Iannone je očito stvar prošlosti, pa...
Danilo sjeda na Apriliu. gotovo sigurna stvar.
Još... tko dolazi na Millerov motor
 
Edit
 
2021 ima velikih potencijala da bude borbena i zanimljiva godina. Koliko god MM bio jak , mislim da nece biti lako protiv Fabia , Millera i Doviziosa. 2020 taman vremena da Fabio i Miller stanu na noge. :cool: Mozda i deda bude u igri Petronas nije za baciti, trebali bi voziti M1 istih specifikacija kao Vinales i Fabio ako se ne varam.
 
Ima mi smisla išto je baxy gore spominjao, da bi petronas mogao biti i bolji od yamahe. Morbidelli bi se isto mgoao sve više približavati
 
2021 ima velikih potencijala da bude borbena i zanimljiva godina. Koliko god MM bio jak , mislim da nece biti lako protiv Fabia , Millera i Doviziosa. 2020 taman vremena da Fabio i Miller stanu na noge. :cool: Mozda i deda bude u igri Petronas nije za baciti, trebali bi voziti M1 istih specifikacija kao Vinales i Fabio ako se ne varam.
također 2020 taman vremena da MM rehabilitira svoje rame do potpunog ozdravljenja
 
  • Like
Reactions: pikacu79
Treba dodati da i Pol Espargaro izgleda diže sidro iz KTM, navodno sa MM u Hondi. Žao mi šta je Alex izgleda skroz ispao do daljnjeg iz te kombinacije (navodno ide umjesto Cala...ma ćakula kolko oš)(y).

A što se tiče Millera , mislim da je Dukac opet falio... i to debelo, taj dečko jednostavno nije kompletan vozač za motoGP, previše oscilacija, previše padova, previše forsiranja kad treba i netreba, uostalom preskočio je moto2 što je nenadoknadivo iako je već par godina u motoGP. Nije mi žao Petruxa , nek ide u wsbk ili neki drugi tim npr. Apriliu kako se šuška ali s Millerom nisu ništa više dobili nego su imali. Dečko je atraktivan i sve 5 ali njima treba vozač za vrh, a ne za 5-6 mjesto i prodaju motora na tržištu Australije jbg.
Dao bog da pogriješio ali, sumnjam ;)
 
  • Like
Reactions: triple_9
U79I08B.jpg


:sleep:
 
Evo na Moto.it vidim naslov MM costa troppo?
Tko zna taljanski nek prevede. HRC ima god. buđet oko 80 milj. eura a navodno plačaju MM oko 25 milja eura!:eek::rolleyes: