MotoGP "Silly Season" u 2025. (pretpostavke, glasine i predviđanja)

[QUOTE = "Musashi, pošta: 4990791, član: 15694"]
Dali netko zna prenositi utrke Gpa na A1 neki program?
[/CITAT]
Sk1 ili Sk3 ponekad
 
Rossi je danas navodno potpisao ugovor sa Petronas SRT timom na jednu godinu + opcija za još jednu, dok bi službena objava trebala biti idući tjedan prije utrke
 
Da, Rossi nastavlja. Baš čitam. I u glavi mi što je baxy ili tko već spominjao, Petronas bi mogao teroretski bit jači od tvorničke ekipe. Nešto a la red bull u F1 u odnosu na tvornički renault. A rossi ima nos... (osim za otić u boks po kišne u pravo vrijeme :ROFLMAO:)

Za gledanje motogpa - kažem, ja sam se sa iskona prebacio na maxtv samo radi toga što su kod njih i dalje arena kanali
 
Čitam nešto frka za Kala jer je Espargo u glavnoj Hondi a Marc u LCR dogodine i kao di će sa Kračom sad, čak se i onaj Emezeta javio u stilu "nema brige nać ćemo mi mjesto za njega" jer taj šoderaš mora vozit, jer je englez ili šta, jer je BT Sport ulupo lovu u prava za prijenose i British Talent Cup isto neke novce iskrcao pa kao "mora bar jedan naš bit"...ako ugrozi Takija prestat ću gledat to govno od platišnog prvenstva, zanimljivije pratit Dampu, i puna podrška Karelu Abrahamu da bar još takvih 10 dođe.
 
Čitam nešto frka za Kala jer je Espargo u glavnoj Hondi a Marc u LCR dogodine i kao di će sa Kračom sad, čak se i onaj Emezeta javio u stilu "nema brige nać ćemo mi mjesto za njega" jer taj šoderaš mora vozit, jer je englez ili šta, jer je BT Sport ulupo lovu u prava za prijenose i British Talent Cup isto neke novce iskrcao pa kao "mora bar jedan naš bit"...ako ugrozi Takija prestat ću gledat to govno od platišnog prvenstva, zanimljivije pratit Dampu, i puna podrška Karelu Abrahamu da bar još takvih 10 dođe.

Da se moram mijenjat s nekim od njih, Abraham bi mi bio izbor. :)
 
Počelo je.
Na vrhu ništa novog.
Ali Aleix četvrti... o_O .Nije bez razloga mahao repom.
Trebala je Aprilia ubosti Pol-a. To bi bil posel. Samo ono što je nekome ostatak - ondi - nekome je premija. Tako je to kad si mali tim
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Mario9
.
 

Attachments

  • screenshot.1.jpg
    screenshot.1.jpg
    120 KB · Views: 148
Outgoing LCR MotoGP rider Cal Crutchlow says he’s “not really interested” in taking up Honda’s offer to move over to its works-backed World Superbike project next season.

🤡
 
Outgoing LCR MotoGP rider Cal Crutchlow admits he was “surprised” at Honda’s decision to sign KTM rider Pol Espargaro for its factory team in 2021.

🤡 🤡 🤡