MotoGP "Silly Season" u 2025. (pretpostavke, glasine i predviđanja)

meni taj quatro baš djeluje živčan..
predoživljava sve..bar prošle sezone, ne može se taj smirit..

+1


KTM je izgleda dosta napredovao.. Gotovo 3ojica u top 10 plus Lecuona koji je imao dobra vremena ali ga je vrucina dotukla buhuhu:rolleyes:
 
Nada se da ce tako i ostati kad se vrate 2 Suzukija i dvije Honde
 
eh mate, nije to isto kao kad nas krpaju :mrgreen:
(mada, dušu bi griješila kad bi slova rekla , ja zadovoljna)

vozit će ako su spremni preuzet rizik , nije prvi put ;)
 
Da, očekuje se skupljanje bodova ali s njim se nikad ne zna...
Drugo, ima u biti dosta utrka. Drugim riječima - trebao bi bez problema dobiti i ovu sezonu
 
Nakon loma humerusa, nekih dva do tri tjedna nakon operacije i ugradene plocice sjeo sam na jet. Na prvom "kocenju" nesto je jako krcnulo ali bez posljedica. Bila je lijeva ruka, kod njega je desna i uz strasno puno jaca opterecenja tako da i dalje tvrdim da je to patka da se pise o njima i da min dva tjedna nece voziti. Za utrku i vise.
 
Da, očekuje se skupljanje bodova ali s njim se nikad ne zna...
Drugo, ima u biti dosta utrka. Drugim riječima - trebao bi bez problema dobiti i ovu sezonu
Da, bude li na kraju ove trke na nekakvih 30-35 bodova od prvoga (Fabio?), onda će definitivno napadati.. Iako, mislim da će se ovu i sljedeću trku malo šparat, ne bi mu bilo zgodno da pak pljosne i sjebe sezonu do kraja...
 
Nakon loma humerusa, nekih dva do tri tjedna nakon operacije i ugradene plocice sjeo sam na jet. Na prvom "kocenju" nesto je jako krcnulo ali bez posljedica. Bila je lijeva ruka, kod njega je desna i uz strasno puno jaca opterecenja tako da i dalje tvrdim da je to patka da se pise o njima i da min dva tjedna nece voziti. Za utrku i vise.
Uspoređuješ sebe i humanoida smućkanog u labaratoriju u Minato citiyu :mrgreen:
 
Lud čovjek
 

Attachments

  • IMG_20200723_130417.jpg
    IMG_20200723_130417.jpg
    233.9 KB · Views: 126
Puno pesimizma na ovom forumu... Od pada Marqa u nedelju, i nastavljate.... Ne znam cemu to. Covjek je alien. Uzivajmo u nadljudskim performansima, jer to profi sport i jeste. Nema komfora tu, inace bi bio samo najjaci lik u svom selu.
 
alooooo , ak ovak tretiraju trkaće konje, kaj mislite kak to kod njega zgleda :mrgreen:

New Bolton Center Robotic

dobi on i hormon rasta i svašta nešto još , plus kilaža, fizička sprema , nemoj se ljutit mate, al daleko je to od naše stvarnosti ;)
 
Teško mi je ali ne mogu se na tebe naljutit. :mrgreen: A gle, sutra kreće novi cirkus pa ćemo vidjeti. Njegova glava, njegovo zdravlje.👍