MotoGP "Silly Season" u 2025. (pretpostavke, glasine i predviđanja)

Od cega da se strpia..mislis da mu je onaj izlazak na stazu od par minuta nanio nekakvu dodatnu stetu, sve su to igre i igrice za nas smrtnike...
 
Neka uzme Brno, i uzme 2 utrke u Austriji.. u Misanu zavrsi medu top 5 i bit ce to borba za par bodova do zadnje utrke izmedu njega i FQ.
 
Et kao pokuso neka vrata da otvori i sjebo plocicu..daj sliku tih vrata da se i mi cuvamo, haha koje konjine..haj za MM znamo da je konj cim ima onolike zube prednje a zasto Piug glumi budalu kad svi znamo da nije normalan
 
  • Like
Reactions: pikacu79 and Švabo
Ne zna ni Alberto jeli prozor ili vrata 🤣

Ali svakako će mu prominiti sve na kući u krabon za ubuduće

Inače općenito je poznato da kod trauma valja izbjegavati otvaratnje prozora i vrata prvih 10-15 dana.
 
Last edited:
Ono kad je klavijatura riknula bio je na 7-8 mjestu, ne sjecam se precizno dakle da je osto u utrci imo bi 8-9 bodova vise i sad bi bio na 24-25, duplo manje od Fabiana 🤓
 
Ono kad je klavijatura riknula bio je na 7-8 mjestu, ne sjecam se precizno dakle da je osto u utrci imo bi 8-9 bodova vise i sad bi bio na 24-25, duplo manje od Fabiana 🤓
Nekako mi fabia nikad nije bila auto..tako i ovaj kocoperni pjetlic mi ne ulijeva povjerenje za championa...nesto danas mlatara rukama krivo mu sto yamaha malo guzelja na izlazu iz krivine..hman et pobjedio dvaput pa sad kao vidi nevalja motor :mrgreen: :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: e39 and piljun
Nekako mi fabia nikad nije bila auto..tako i ovaj kocoperni pjetlic mi ne ulijeva povjerenje za championa...nesto danas mlatara rukama krivo mu sto yamaha malo guzelja na izlazu iz krivine..hman et pobjedio dvaput pa sad kao vidi nevalja motor :mrgreen: :mrgreen:

Frend, daj ne kaki.
Dobro znas da te podsjeca na nekoga.
Na DjokerNoleta.
Kada smo gledali smo u kuglu, daleko se odkotrljala.
Znas sta to znaci.
 
Eto i Bagnaia se sjeba..kako je krenulo bice prvak onaj ko ostane citav i bez padova..znaci Dovi

Samo neka se Dovi konacno ove sezone polovi sa motorom.
Bit ce zanimljivo, dolaze njihove staze.
Steta za Bagnaiu, ocito je skuzio kako rusiti tu raketu po zavojima.
 
Bagnai je trebalo dati mjesto u tvornickom Ducatiu, u paketu sa JL99 i eto naslova za Ducati. so simply.
 
Bagnai je trebalo dati mjesto u tvornickom Ducatiu, u paketu sa JL99 i eto naslova za Ducati. so simply.
A je, samo imaju i oni neki probni rok, što donekle razumijem.
Prošle godine je bilo uhodavanje pa nisu znali na čemu su, sad znaju al ... jack potpisao. Al oni baš uvijeke uvijek sjebu s vozačima, ili prerano ili prekasno potpišu... ili fulaju, kako god.
Petronas. Vozači - svaka čast, ali sve mi se više čini da rossi opet zna šta radi. Na prvu se čini s konja na magarca, ali moguće da će ovaj prelakazak biti s magarca na konja.
I ne bi me čudlo da će fabio biti jači ove sezone nego iduće.
Žarko. S "najtvrđim" motorom na gridu ovako odvoziti. Eto. A već ga na pola otpisali ...