MotoGP "Silly Season" u 2025. (pretpostavke, glasine i predviđanja)

Pogledajteeeee semafoor:mrgreen:..svi su bolji od njega..znaci daleko iza svih
Da da... :LOL:
od ovih 'ostalih' neznam koga bi izdvojila kao 'the best of the rest'....!?
(Gore ne može...)
-----------------------------------

Ova sezona mi je super je stvarno neznaš ko će osvojit prvenstvo?!... ono 'čista sreća.... :mrgreen:
 
Ne znam baš. Men se čini da ostali i jesu odlični. Ove godine najjača konkurencija u dugo vremena. Zato i je tako. Rade greške, ne ide im uvijek kako bi htjeli. Otprilike kao i Markezu na prvoj utrci. Ili kao Markezu u idućih sedam utrka.
 
Di je tema di su p... komadi?!
Pretendenti za naslov se uredno poslagali na prvim mjestima.
Alert, gledam malo strane forume. 99% ih smatra Mira za najrealnijeg osvajatelja. Im logike. Iako... dobar je dečko, ali je previše što se kaže apolonski a premalo dionizijski. Nema tu spektakularnih slajdova a al Binder. Al pamet na najjače. U moto3 nitko nije toliko dominirao na način usavrši tehniku zalijepi se za prvog i stigni ga zavoj dva prije cilja
 
Bit će veselo finale.
leteće
1602096317219.png
 
Dakle Pol vec ima CBR obucenu RC, dok Brad i Miguel klavijaturiraju :ROFLMAO:

Nebogi Bradl, on kao da je motor dobio od udruge modelara osnovne skole Schwabmünchen :mrgreen:

TDI team ima jasnu hijerarhiju tko ima koliki budget/downforce krilaca za test bike. Tito more bit sretan da mu nisu dali Monster 400 🤕🤣
 
Bolje corona neg slomljena kost u prvom zavoju utrke :oops: Razlan yebe sam sebi do stotok koljena i Yamahu i Chea :mrgreen: Sad ce pocet harakiriji u Iwati :mrgreen: