MotoGP "Silly Season" u 2025. (pretpostavke, glasine i predviđanja)

Jučer planinarim i razmišljam o varijanti s Rikerovog linka, o Doviju na Hondi. Kakve gluposti mi se vrte po glavi :mrgreen: ali nije da to ne bi htio vidjeti. Mada bi onda bilo bolje vratiti Pedra. :p
 
Te njihove križaljke postaje sve besmislenije. Crutch bi valjda trebao objasniti kao funkcionira Honda, ako to ne znaju bez njega onda su fakat luzeri. Možda traže poduku iz padanja za mlade snage... a možda im treba neki animator i partijaner da diže atmosferu u boxu. :mrgreen:
Edit: Tko je ono bio DJ? Melandri? :rolleyes:
 
Te njihove križaljke postaje sve besmislenije. Crutch bi valjda trebao objasniti kao funkcionira Honda, ako to ne znaju bez njega onda su fakat luzeri. Možda traže poduku iz padanja za mlade snage... a možda im treba neki animator i partijaner da diže atmosferu u boxu. :mrgreen:
Edit: Tko je ono bio DJ? Melandri? :rolleyes:
Ma Crucha je puno lakse zaboravit pozvat na testove od Loreta.

1605277371504.png
 
sve u vezi ovih preletaca je lako objasnjivo..jedna rijec..lova..CC je garant jeftinijii od loreta a zna se da je radnik i hoce slusat sta mu se kaze..jezicina kod njega je britanski sarm a kod loreta se vidi podjebavanje cinicno..osim toga CC ima sponzora monster..znaci klavijature mu pasaju

Dovi..jedini razlog sto se rasto sa dukcem je lova..pa nece sad za manje para u apriliju ili bit test vozac..bolje panzija rahat..yamaha ne odgovara posto on ima redbul iza sebe..nada se da ce MM opet koji prozor otvorit pa da uleti po sezone,a moguce je opet 3 repsolke da vidimo..mada to je na dugacku stapu a i nije im to neka nova nada..bio je u respsolu ima1 pobjedu..znaci dobar za skupit koji bod

ko ce bit vozac u apriliji..oni bi da nadju nekog dobrog a da ne potrose puno para..slabe sanse..Lore bi bio opcija ako ce vozit dzabe samo da se dokaze da je bolji makar od Alexa....mada imam osjecaj da bi i ja bio bolji od AE:mrgreen:..Rabat bi tu mogo uletit jer ima babu iza sebe da sponzorira...jednim udarcem dvije muhe
 
Skidam kapu ovogodišnjem režiseru, ako još netko nekome preotme komada i nađe se neki DNK test očinstva, potući će i najjaču meksičku sapunicu.
 
  • Like
Reactions: zagrepcan
Nakon ove sezone stvarno postajem lagano isparanoziran da se ovo ne pretvori (ili već nije pretvorilo) u ultimativni scenaristički negledljivi kečeri runda 12 trash a la - F1.
 
Navodno da je MM otkrio da mu je bioloski djed Ferdinand Piech i sada namjerno ne zeli vise voziti nista drugo osim VW i folira ozljede dok ga Honda ne napenali. Stvar je jos kompliciranija jer se suska da je njegova nerodjena sestra Franco nakon promjene spola u 7. tjednu trudnoce sa njegovim bioloskim ocem Davideom :eek:
 
  • Like
Reactions: zagrepcan
moglo bi se zavrsit na sudu ..Dovi gleda kako da im ga zakajla prije nego ode :mrgreen:

S ovim je i najmanju sansu(koju nema :mrgreen:) da se vrati u GP izgubio 😂
 
S ovim je i najmanju sansu(koju nema :mrgreen:) da se vrati u GP izgubio 😂
Sve zavisi iz kojeg coska se gleda...Dovi bi tu najvise dobio a ni Hondi nebi bilo krivo da se klavijaturama jos malo dohaka..ko sto rekoh lova je u pitanju a gdje je lova tu nema milosti..deri ih misko
 
Da su Honda Ducati i ostali cisti zalili bi se sigurno a znaju oni bolje od nas da je prvenstvo lazirano, kao i mnoga do sad, zato cuti i muti :mrgreen: Nikome nije potreban zvizdac tako da je Dovi vec zaboravljeni vozac 😁
 
Mene taj tip asocira samo na gp vozača koji najviše od svih mrzi svoj posao. Baš mi je pod dojmom ostalo kako je pričao o tome u onom docu koji su vrtili umjesto početke sezone
 
Da su Honda Ducati i ostali cisti zalili bi se sigurno a znaju oni bolje od nas da je prvenstvo lazirano, kao i mnoga do sad, zato cuti i muti :mrgreen: Nikome nije potreban zvizdac tako da je Dovi vec zaboravljeni vozac 😁
Ma da on ima materijal za zvizdat, svi bi mi vec nosili cepice za usi. Nazalost, koliko se decko iskrivio, izmedju njega i nas po forumima je jedina razlika brzina na stazi, s tendencijom smanjivanja razlike. Inace, Laprdamo mi, laprda on...
 
  • Like
Reactions: Mocippaldi