MotoGP "Silly Season" u 2021. (pretpostavke, glasine i predviđanja)

Mocippaldi

Well-known member
May 23, 2002
5,884
179
63
Netherlands

bolcic

Active member
May 20, 2004
484
75
28
RIJEKA
Što kaže Dovi
Ma kenja i i iskrcava sad kad viae se ne moze prijavit ni na Bobo Cup na Grobniku...

Zanimljivo kako mu je bas sad pukla kapa o stvarima iz 2019.. 🤮

Nikad mu nisam bio fan, ali sam ga postovao i cijenio. Dobro je to pocep isprati...

• Like
Reactions: piljun

mate

Administrator
May 22, 2002
1,623
913
113
Ma kenja i i iskrcava sad kad viae se ne moze prijavit ni na Bobo Cup na Grobniku...

Zanimljivo kako mu je bas sad pukla kapa o stvarima iz 2019.. 🤮

Nikad mu nisam bio fan, ali sam ga postovao i cijenio. Dobro je to pocep isprati...
Nije mu uopće pukla kapa nego je naveo da je početak kraja bio sastanak sa Gigijem sredinom 2019 i da nikad nisu dobili ponudu na stol. Ne mislim da postoji razlog sumnjati u to, pa isto su napravili svima, od Stonera, Rossija, Dovija, Lorenza... To su Talijani, njihov stil i njihova logika, tko ih ne pozna teško može shvatiti. Oni su sami sebi svrha a rezultat je posljedica, dobar ili loš uopće nije presudno..

• Like
Reactions: zagrepcan and Shepa

bolcic

Active member
May 20, 2004
484
75
28
RIJEKA
Nije mu uopće pukla kapa nego je naveo da je početak kraja bio sastanak sa Gigijem sredinom 2019 i da nikad nisu dobili ponudu na stol. Ne mislim da postoji razlog sumnjati u to, pa isto su napravili svima, od Stonera, Rossija, Dovija, Lorenza... To su Talijani, njihov stil i njihova logika, tko ih ne pozna teško može shvatiti. Oni su sami sebi svrha a rezultat je posljedica, dobar ili loš uopće nije presudno..
Ma sve to stoji. Ja osobno ne volim pametovanje i filozofiranje u retrospektivi.

Kako ih poznas ti i ja, siguran sam da bi ih trebao poznati i on, obzirom da je ke i sam talijan, a trebao bi imati uz sebe jos koju osobu sa bar 2 mozdane stanice i na vrijeme nesto poduzet.

Cinjenica je da je ove sezone upao u krizu i da ga je pomelo.

Da je mid 2019 stvarno doslo do zatvora meni znaci da on u 18 mjeseci nije bio u stanju naci nista drugo...

zagrepcan

Well-known member
Mar 21, 2015
1,334
64
48
43
rijeka
Evo, opet haos.
Sad će Morbidelli uzeti još jedan naslov.

baxy

Well-known member
May 10, 2005
3,122
55
48
57
Mocca - Rijeka
Kad je Dovi u pitanju čini mi se da je kod njega "zamor materijala" glavni faktor, a u kombinaciji sa odugovlačenjima poslodavca, i on je splasnuo.
No netreba sve to gledat crno jer nije bio "nezbrinut" u Dukatiju, imao je otvorena vrata da postane champ, nije ostvario...idemo dalje.

Mislim da bi mu godinu dana bavljenja hobijima tipa autoutrke (već je vozio) ili vozit u nekoj manje zahtjevnoj ekipi opet otvorilo apetit, u protivnom ga možemo smatrat penzionerom, nedorečenim...
Pošto je ko mulac na Grobniku započimao karijeru, nebi imali niš protiv da i na zalasku bude prisutan.....(kod Dede na ćevapima npr.)

Attachments

• Like
Reactions: pikacu79 and bolcic

zagrepcan

Well-known member
Mar 21, 2015
1,334
64
48
43
rijeka
Dobro što kaže baba zvonka gatara iz lapca donjeg, oće markez voziti ovu sezonu?