MotoGP "Silly Season" u 2025. (pretpostavke, glasine i predviđanja)

Nešto se pisalo još prije mjesec dana da stvari ne stoje najbolje. Po meni ima još vremena ali testovi i početak sezone su jako upitni, pogotovo kad se Dovijeva PR mašinerija otvoreno stavlja na raspolaganje Hondi. S druge strane, Dovi im nije baš idealan vozač s obzirom koju kantu imaju a onda opet jadnik je imao toliko problema, podmetanja i sranja u Ducatiju da mu to sad možda bude limunada. :mrgreen:
 
Nebogi sirotic 😪

Srce mi se slama kako su mu bezdusni fasisti unistili blistavu karijeru i rekordni neprekinuti niz pobjeda u bilo kojem sportu 😁

Nekoliko ljudi koji se razumiju u moto sport i medicinu dosta kritiziraju MM93 social media aktivnosti u kojima redovito podize kilazu utega s kojima vjezba...

Štef je za sada majka rjesenje za Hamdiju 😉
 
Nešto se pisalo još prije mjesec dana da stvari ne stoje najbolje. Po meni ima još vremena ali testovi i početak sezone su jako upitni, pogotovo kad se Dovijeva PR mašinerija otvoreno stavlja na raspolaganje Hondi. S druge strane, Dovi im nije baš idealan vozač s obzirom koju kantu imaju a onda opet jadnik je imao toliko problema, podmetanja i sranja u Ducatiju da mu to sad možda bude limunada. :mrgreen:
Čitam i ja da je Štefan ipak u prednosti pred Dovijem
 
Esponsorama Racing je prekjučer predstavila svoje motocikle i novi vozački par za 2021. Momčad će koristiti prošlogodišnje Ducati Desmosedici GP20 motocikle, a na njima će biti dva debitanta: #10 Luca Marini u Sky VR46 bojama te #23 Enea Bastianini u Avintia bojama.

motogp-esponsorama-racing-unve-2.jpg

MotoGP-here-is-the-Ducati-Esponsorama-of-Enea-Bastianini-and.jpg



Ja sam osobno očekivao malo bolju livreju za Marinija, ova dobro odgovara Moto2 i Moto3 motociklima, ali tu na Ducatiju baš i ne leži najzgodnije.
 
Dukac je od najljepseg motora na gridu postao najruzniji, sve su zrtvovali za napredak i daleko su dogurali s napredkom :mrgreen:
 
  • Sad
Reactions: bolcic
Dukac je od najljepseg motora na gridu postao najruzniji, sve su zrtvovali za napredak i daleko su dogurali s napredkom :mrgreen:

Nije on najruzniji nego ti imas sporo oko. Sve te nepravilne linije i grbe ce vrlo skoro biti nezaobilazni na svim motorima.😄
 
Pa onda niko nece biti prvi jer nece nikad niko pobijedit utrku kamoli prvenstvo :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: bolcic
Mislim da bi enea mogao iznenaditi. Sviđa mi se njegov stil, kao da ćemu gp ležati.
Iako ovu godinu dečkima još ne zbrajamo bodove.
 
  • Like
Reactions: bolcic
Vježba spuštanje i dizanje roleta balkonskih kliznih vrata.
 
  • Haha
Reactions: pikacu79
Danas u 4 predstavit će se stroj na kojem Miller uzima prvenstvo. Pošteno! A ne ko onaj lopov mir.
 
  • Like
Reactions: baxy
Danas u 4 predstavit će se stroj na kojem Miller uzima prvenstvo. Pošteno! A ne ko onaj lopov mir.
"...Miller uzima prvenstvo …." nemogu skriti suze koliko si me nasmijao :ROFLMAO: ;)