MotoGP "Silly Season" u 2025. (pretpostavke, glasine i predviđanja)

Poslao sam DM Aleix Espargaro-u na Instagramu, što misli od novoj RS-GP 2021 i kaže mi da je top, da su velike šanse da će uzet prvenstvo ove godine, tako da pričekajte i vi da vidite slike sa predstavljanja. Ja sam uplatio 5kn u kladi na njega, oparit ću se u 2021-oj.
 
Podsjeća me na
 

Attachments

  • images (1).jpg
    images (1).jpg
    8.3 KB · Views: 25
a najprije smo.ih pljuvali kad su prvi nakalemili.ona krilca na motor.

Nakon pol sezone svi lete.

Sad.opet ovo prvi izbacuju, nebi se cudio da do 1.7 . Svi ovako izgledaju.

A gadan je u pm
 
Mrsko mi searcinovat sad al mescini od kako su poceli mudropenisat s aerodinamikom slabije rezultate imaju nego prije, s normalnim motorom :unsure: :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Gogy46
Ne znam zašto smo toliko osjetljivi na izgled. Meni je ok. Malo čudan.. al na progressive way.
Do vozača je, gp je to. Ova dvojica imaju potencijala, a da li će se sve poklopiti kako bi htjeli.... eeeeeeeeeee!
 
meni je isto fora, agresivan je. od ducatia ocekujem da bude vanzemaljac, ali uvijek je na zadnjem kraju ova neka kutija, bas ga poruzni. ali vidim millera da rastura ovu sezonu
 
Dukac je uvijek bio avangarda , zato je valjda toliko poželjan svakom, ..
Krilca koja su postala noviteti danas su već standard kojeg bi već odavno izbacio jer je vožnja motora guštanje , a utrkivanje umijeće boljeg i vještijeg a ne tehnička onanija.
O.K. valjda bi tako trebalo biti, zato ostaje u pamćenju Pedrosina pobjeda na Hondi koji jedini tada na gridu nije imao krilca i nakinđurene strojeve.

Sad još fali zadnje rotirajuće krilce , novo DRS pravilo i cirkus postaje nivo F1....
Bez zezanja , ova krilca mi izgledaju i vrlo opasna kod padova, kad puca plastika , djeluju kao noževi …. no koga briga, dok netko ne ostane bez glave o_O
 
  • Like
Reactions: e39 and pikacu79
Ne razlikuje se baš drastično od prošlogodišnjeg. Kad sam ga vidio prvi put bio mi je užas ali sad...:love: :mrgreen:

Za krilca.... gledao sam ih prije par dana na novoj Superleggeri. Ne znam, nisam poklonik, preferiram pileća.
 
Slazem se da cilj opravdava sredstvo, samo malo dijelim moje svakako subjektivno misljenje jer u mom slucaju DUCATI je jako osbna stvar. Recimo kada vam pomladak napravi neku frizuru koja vam bas ne sjedne, volite ih i dalje najviše na svijetu, ali pokusavate se viae cut nego vidjet 😁

Nazalost, Suzuki mi je najljepši motor na gridu 😳 Vidjet ćemo kako ce im ici sada bez Davida.

Ocito su svi tu negdje i mikroni odlucuju, a svakako struktura i taktika najvise.