MotoGP "Silly Season" u 2025. (pretpostavke, glasine i predviđanja)

Mislim da je bio Dovi u kombi, ali nisu se dogovorili. Nikako da Piaggio odrjesi kesu i ponudi neke novce.
 
Evo i lego predstavljen...
 

Attachments

  • 152879102_10158218445672893_1005041631518930402_o.jpg
    152879102_10158218445672893_1005041631518930402_o.jpg
    164.5 KB · Views: 98
Aprilia more improved samo ako otjera Espargara dok je njeg u timu i na motoru mogu samo nazadovat 👈
Znas da sam o tome vise puta razmisljao. Tko je veci baksuz?
Najgore je da se nakon svega nista ne mijenja i to bi po meni trebalo prekinut. Sada su dosli u situaciju da i da imaju najbolji motor nitko ga nece vozit jer je slaba karma oko cijele price...
Mislim da potrosena (polu) roba ne donosi nista. Treba napravit neki totalni sok i uzet najludjeg mulca na 2 kotaca i vidit sto se događa.
 
Pa Espargaro im je jedini vozač koji im donosi bodove, šta da se njega riješe a ostave Savadoria i Smitha pa da budu sigurno zadnji svaku trku.
Koji jako perspektivan vozač će otić u tim čiji je budget 1/8 Hondinog?
 
Pa Espargaro im je jedini vozač koji im donosi bodove, šta da se njega riješe a ostave Savadoria i Smitha pa da budu sigurno zadnji svaku trku.
Koji jako perspektivan vozač će otić u tim čiji je budget 1/8 Hondinog?
Znam da zvuči sad ova recenica kao cisti komunizam, ali nije uvijek sve u budgetu i nemaju svi talenti jednake prilike.
Upravo zato sam napisao najludji mulac na 2 kotaca. Tome sluze scouti, reciklirat potrosene "talente" zna svako.
Out of the box.
 
  • Like
Reactions: Mocippaldi
Znam da zvuči sad ova recenica kao cisti komunizam, ali nije uvijek sve u budgetu i nemaju svi talenti jednake prilike.
Upravo zato sam napisao najludji mulac na 2 kotaca. Tome sluze scouti, reciklirat potrosene "talente" zna svako.
Out of the box.
pa probali su ove godine sa svima koji nešto vrijede u moto2 pa su svi rekli, hvali ali ne.
Mislim da je to malo romantičarsko razmišljanje kakvo u moto sportu više ne može proć. Danas svi koji nešto vrijede već ko mulci završe u red bull rookies cup, ako se tamo istaknu idu dalje, ostali završe kao dobri vozači u nacionalnim prvenstvima ali ništa više. Vremena kad se netko mogao pojavit na stazi na wsbk i tu pokazat muda, kad su motori bili donekle slični, kad nije bio takav budget kao danas, gdje ako nemaš enormne novce iza sebe nećeš dobit ni priliku, su odavno prošla pred više od 20 godina.
Nije to košarka ili nogomet pa ćeš na ulici nać talenta.
 
  • Like
Reactions: Tibor
Slazem se sa tobom, ali i dalje vjerujem da se nesto da napravit.
Svakako ogroman hendikep za Apriliu je sto im je MotoGP "all-in" i nemaju niti jednu "junior akademiju" od kuda bi mogli spremati vlastitu budućnost.
Where there is a will, there is a way 😉
 
Znam da zvuči sad ova recenica kao cisti komunizam, ali nije uvijek sve u budgetu i nemaju svi talenti jednake prilike.
Upravo zato sam napisao najludji mulac na 2 kotaca. Tome sluze scouti, reciklirat potrosene "talente" zna svako.
Out of the box.
Nažalost i mularija odma gleda kako bi se dokopala top 3 tima ka da su pokupili svu mudrost svijeta. Nepada im napamet da pomalo napreduju
 
E treba ic di ih ima puno, a oni imaju malo. Nešto kao sto je bilo u razvijenim zemljama tamo do 90ih +/-

Svejedno, ja gledam svijet i zivot po Gauss-u i cak i u takvom razmaženom svijetu primadona ih ima lijevo od trbuha krivulje.

Poanta poruke je da ako stvarno žele promjenu, trebaju nesto konkretnije poduzet da se ista dogodi.
 
Menadjeri su chuda :mrgreen: Raiolini klonovi odavno haraju moto svijetom 💪🤛🖕:poop:
 
Vidis kako face uzivaju, godisnji cjelu godinu ne moraju nista odradit nikom duzni da moraju u dubokim peMzionerskim godinama jos uvijek irgetovat 🤭
 
  • Like
Reactions: zagrepcan
Evo i Onde.
Jedan je u prijevremenoj invalidskoj s beneficiranim radnim stažem, drugi još bez pobjede.