MotoGP "Silly Season" u 2025. (pretpostavke, glasine i predviđanja)

U pon. se otkriva petronas. Bit će to yamaha već viđena, da, ali prošle godine su meni imali najljepše livreje pa očekujem i sad neš fino.
Rossi koji nije nemoguće- diže sidro na pol sezone i zamijenjuje ga.-.. (sigurno već rade na tom)
i Franci koji bi mogao biti vrlo bitan faktor u prvenstvu
 
Neću uopće ljepit ovog petronasa, jer nije ni blizu najljepšeg. Rossi daje velike izjave...
 
Ma dobar je , dobar. Je da vjerojatno nema nijedne boje sa palete koju nisu upotrijebili al.dobro 🤣🤣

Dida je vise ovako vesele naravi bolje mu stoji nego onaa mrtvacka tvornicka kombinacija

154313423_1745551708937811_5574051688905771323_o.jpg
 
jebeš posao kad dođeš u fazu da te ne žele u timu u koji dolaziš

motopuls.com/index.php/motopuls-novosti-naslovna/item/8513-rossi-prvi-put-u-bojama-petronas-yamahe?fbclid=IwAR2ibIGgMgSxDxCnsTihrZLM1hVrggw3oiNYtHmPxc0j_loqRpfLqY98gmM
 
ma bodu me ovi zakovice ili sta je vec od krilaca u oci ajmeeeeee, pa sram bi me bilo to vozit
 
Meni se više čini da još malo pa ćemo doi do faze - "može petronas i bez yamahe".

A rossi, i nije bio toliko loš prošle godine koliko se to činilo. U par navrata je pokazao brzinu... malo je davao na Bagnaiu prošle sezone :giggle:
 
Majko mila na šta liči ovaj nos, neka pod hitno zabrane ova krilca jer su motori postali negledljivi.
 
  • Like
Reactions: Nero
Aprilija krenula Dukcovim stopama, motor im ne tarnuje nea snage(Dukcov ima i viska) a oni sarafaju plastike oko motora :poop:
Lani je motor bio OK vizuelno mislim :mrgreen:
 
Nije ovo vise za naseg planeta, ovo je sve za rovit po Marsu :mrgreen: