MotoGP "Silly Season" u 2025. (pretpostavke, glasine i predviđanja)

Meni nije jasna jedna stvar, šta nisu zabranili krilca pa su svi baš iz tog razloga počeli montirati one rupe koje imitiraju krilca?
Kako je ovo prošlo?
 
  • Like
Reactions: pikacu79
Meni nije jasna jedna stvar, šta nisu zabranili krilca pa su svi baš iz tog razloga počeli montirati one rupe koje imitiraju krilca?
Kako je ovo prošlo?
vrlo jednostavno. vidis da se igraju sa pojmom integrated. ako pogledas ovo, je zapravo isto kao i na npr. hondi, samo su malo rastegli po dimenzijama ...
 
  • Like
Reactions: zagrepcan

Attachments

  • bb73df9a-814f-452a-a372-b16d54949a9a.jpg
    bb73df9a-814f-452a-a372-b16d54949a9a.jpg
    32.3 KB · Views: 28
Heheheheh
Ajebiga kod nas bi to koštalo.par desetaka milijardi , eura naravno tako da si mi to jednostavno ne možemo priuštiti.
Treba avione kupit :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: zagrepcan
Vi placate nevladine udruge a Orban je to rastjero :mrgreen:
 
Opet drame kreću sa prijenosima utrka. Streamovi rade nerade , drzi nedaj, ima li kakva povoljna legalna opcija za platit a da nije dornina stranica
 
Prosle sezone sam.platio zadnje dvi utrke al.je bila neka.sića 10 eura tako nesto. Cijela sezona je koliko.... 150 il 180 eura. Puno.je blu pm
 
Ja i dalje na t-com tv-u. Nije baš neka prepovoljna opcija, ali je konzervativno - ziheraški pristup :giggle:
 
jucer uplatio videopass, mislim sad vec cetvrtu sezonu za redom.. ne prekida.. gledam do hocu i kad god hocu.. ovo s televizijama je kurac, mijenjaju pakete programa kak im se digne a ostane mi smrdljiva ugovorna obaveza.. 139€ za godinu dana i miran sam
 
Last edited:
Kod nas jos uvijek Eurosport prenosi i mukte je u paketu, ako kad prestanu prenositi i bude samo negdje gdje se extra placa onda ce Moci laganini svoje nedeljno slobodno vrijeme provoditi na neki drugi nacin :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: frulex